ING: İstihdam verilerinden sonrasında başka bir faiz indirimi olabilir

ING Kıdemli Ekonomisti James Knightley, Fed’in bu Yıl Ziraat dışı istihdam raporundan sonrasında beklenenden daha düşük bir miktar daha gevşeyebileceğini belirtti.

verileri, istihdam artışının yavaşladığını göstermektedir. Knightley, “Ücretler senelik bazda% 2,9’luk beklentilerin altında kaldı; bu da tüketici harcamalarının düşündüğümüz kadar Güçlü olamayacağına işaret ediyor.” Dedi.

Zayıf küresel gelişme, tecim belirsizliği ve doların Güçlü seyri sebebiyle riskler yakın gelecekte uzman olamayacak, “Bu yüzden ücret artışlarında süratli bir ivme bulamıyoruz”.

Knightley Fed, bu Yıl iki faiz artırımı daha yapabilir, dedi; Netice Netice olarak, Fed’in ekonomiyi desteklemek için daha Oldukça gevşetmesi gerekecek. bizlere beklemek için Niçin verecek “

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1686 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*