İBRAHİM DAĞLIOĞLU | Konkordato Takip Konkordato ilanı

İBRAHİM DAĞLIOĞLU | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: İBRAHİM DAĞLIOĞLU

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2019/645

Duyuru METNİ

İBRAHİM DAĞLIOĞLU KONKORDATO KOMİSERLİĞİNDEN
ALACAKLILAR TOPLANTISINA Çağrı
DOSYA NO………………..: T.C. Adana 1. Asliye Ticaret Mahkemesi. 2019/645 Esas

Adana 1. Asliye Ticaret Mahkemesinden konkordato talebinde bulunan Gürselpaşa Mh. 75485 Sk. A Blok. No:2 Dahil kapı No:2 Seyhan/Adana (Yeni adres : Osmangazi Mh. 2023 Sk. No: 13 Sarıçam/ADANA) adresinde ikamet eden 14824266610 T.C. kimlik nolu İbrahim Dağlıoğlu’nun talebi kabul edilmiş ve İİK’nun 289. Maddesi gereğince 12.02.2020 tarihinden başlamak üzere 1 Sene garanti mühlet kararı ile birlikte geçici konkordato komiseri olarak görevlendirilen Av. Ahmet Ferit Savaşçı’nın görevine devam etmesine hükmedilmiştir.
Gerçek Kişi olan davacının Adi borçları ve ipotek ve rehinli borçları iç içe geçmiş olduğundan, Reşatbey Mh. 62001 Sk. No:14 Ümran Apt. Zemin Seyhan/ADANA adresinde, davacının konkordato projesinin müzakeresi amacıyla,
a) 23 Ekim 2020 tarihinde Saat 15.00-16.00 arası alacağı herhangi bir teminata bağlanmamış alacaklılarla,
b) 23 Ekim 2020 tarihinde saat 16.00-16.30 saatleri  arası alacağı ipotek veya rehinle teminata bağlanmış alacaklılarla,
Alacaklılar toplantısı gerçekleştirilecektir.
İİK’nun 301. Maddesi gereğince alacaklılar, Toplantıdan önceki 7 (yedi) gün içinde belgeleri inceleyebileceklerdir. Belgeler konkordato komiserinin Hurmalı Mh. Bakımyurdu Cd. No:12 Türker İş Merkezi. Kat 5 No:504 Seyhan/ADANA adresinde hazır bulundurulacaktır.
İİK’nun 302. Maddesi gereğince oylamada sadece konkordato projesinden etkilenen alacaklılar Oy kullanabilir. Toplantının bitimini takip eden 7 gün içinde gerçekleşen iltihaklar da İİK’nun 302 maddesi uyarınca kabul olunacaktır.
Toplantıya ve oylamaya katılacak veya sonradan oylamaya iltihak edecek alacaklıların, temsilci veya vekillerinin yetkili olduklarını gösterir noter tasdikli imza sirküleri veya vekaletnamelerini ibraz etmeleri gerekmektedir.
(Not: Toplantıya katılacak olan alacaklıların veya vekillerinin yetki belgesi örneği komiserlikçe dosyalanacağından, bir Mesele komisere bırakılmak üzere hazırlanması rica olunur.)
İİK madde 301 uyarınca ilan olunur. 30.09.2020

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/673852/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-komiserlerliginden-alacaklilar-toplantisina-Çağrı-


İBRAHİM DAĞLIOĞLU | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 941 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*