Hakan Atilla’dan ‘görevinden istifa etti’ iddiasına yalanlama

Hakan Atillan Borsa İstanbul İstifa Haberini Yalanladı
Hakan Atillan Borsa İstanbul İstifa Haberini Yalanladı

Hakan Atilla, Borsa İstanbul (BIST) Genel Müdürü görevinden istifa ettiği iddiasını yalanladı. Gazeteci Cüneyt Özdemir’e konuşan Atilla, “Görevde olduğum sürece Borsada pek çok rekor kırdık. Daha da devam etmeye niyetliyim” dedi.

Hakan Atilla, Borsa İstanbul (BIST) Genel Müdürü görevinden istifa ettiği iddiasını yalanladı.

Hakan Atilla ile aralarında geçen konuşmayı aktaran Gazeteci Cüneyt Özdemir, şunları söyledi:

“Şimdi Borsa İstanbul Genel Müdürü Hakan Atilla ile konuştum. Aramızda şu konuşma geçti.

C; Hakan Atilla istifa mı ettin?

H: Hayır bu iddiaların aslı astarı yok. İstifa etmedim, görevimin başındayım. Görevde olduğum sürece Borsada pek çok rekor kırdık. Daha da devam etmeye niyetliyim.

cüneyt özdemir Twitter'da Şimdi Borsa İst Gn Müd Hakan Atilla ile konuştum. _Aramızda şu konuşma geçti.__C; Hakan Atilla istifa mı ettin __H Hayır bu iddiaların aslı astarı yok. _İstifa etmedim, görevimi
Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans

Zenpara hakkında 2384 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*