Habitat İçin Küçük Eller İçin Gönüllü Başvurular Küçük Kod Yazma Projesi Başladı

  Habitat'ın Küçük Eller Yazma Kodları Projesi için Gönüllü Uygulamalar Projesi

Proje, çocukların yaratıcılıklarını ve bilgisayar becerilerini geliştirmeyi, onları programlama ve kod okuryazarlığı bilincini yaymayı amaçlamaktadır. Eğitimlerle çocuklar sadece kodlama becerilerini değil, Düş gücü ve yaratıcılıklarıyla sanat, resim, müzik ve Hikaye anlatma becerilerini de geliştirmeyi hedefliyor.

PROJENİN DETAYLARI

22-25 Ağustos 2019 tarihleri ​​arasında Küçük Eller Yazma Kod Projesi gerçekleştirilecektir. Proje kapsamında pilot illerden yapılan başvurular kabul edilecektir.
Kota 25 Kişi ile sınırlıdır

Proje İlleri: Adana, Adıyaman, Ankara, Antalya, Aydın, Çanakkale, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırklareli, Mardin, Ordu , Sinop, Tekirdağ, Trabzon, Uşak
Projemize gönüllü olmak istiyorsanız Min Tiny Hands Kod Yazma leyen, resim, müzik ve sanat konularında çocukların becerilerini geliştirmeyi ve kodlamayı uygulamayı hedefliyor.
19659006] Nihayet Müracaat tarihi: 12 Ağustos 2019

Eğitmen kim

15-30 yaşları arasındaki gençlerin gönüllü proje eğitmeni ve / veya gönüllü olmaya istekli olan eğitmen eğitimi için başvuruda bulunmasını bekliyoruz. sivil Cemiyet örgütleri, Öğrenci kulüpleri, gençlik meclisleri, vs.'deki gönüllü proje eğitmenleri

Gönüllü eğiticilerin, eğitmenler doğrultusunda 8 saatlik Mahalli eğitimler vermek üzere proje ekibiyle işbirliği içinde çalışması bekleniyor. yılda 8-12 yaşları arasında en az 50 çocuğa eğitim vermek ve eğitimlerini bildirmek.

projenin eğitim dışı faaliyetlerini yürütmesi ve yaşadığı ilde projeyi savunması bekleniyor.

Trainer Eğitiminin Ayrıntıları Nedir

* Trainer eğitimi, 22-25 Ağustos 2019

* Katılımcıların konaklama, Aş, içmek ve ulaşım masrafları proje tarafından karşılanacaktır.

* Eğitimin yapılacağı il ve otel bilgileri Dahil Bütün detaylar başvuruyu tamamlayan kişilerle paylaşılacak.

* habitatdernegi.org adresinde daha Çok bilgi alabilirsiniz.

Müracaat için tıklayınız …

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1668 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*