GÜNİZ OTELCİLİK TUR. TİC. SAN. A.Ş. Konkordato ilanı

GÜNİZ OTELCİLİK TUR. TİC. SAN. A.Ş. Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: GÜNİZ OTELCİLİK TUR. TİC. SAN. A.Ş.

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 75956 / ANKARA

DOSYA Esas NO: 2018/719

Duyuru METNİ

T.C.
ANKARA 3. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİNDEN
Esas NO: 2018/719

Ankara Ticaret Sicilinin 71076 sırasına kayıtlı, Cinnah Cad. No: 57-1 Melis Apartmanı Kat:4 No:8 Çankaya/ANKARA Adresinde Etkinlik gösteren HASELSAN İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, Ankara Ticaret Sicilinin 75956 sırasına kayıtlı, Güniz Sokak No:26 Çankaya/ANKARA Adresinde Etkinlik gösteren GÜNİZ OTELCİLİK TUR. TİC. SAN. A.Ş. ve Ankara Ticaret Sicilinin 249499 sırasına kayıtlı, Cinnah Cad. No: 57-1/6 Çankaya/ANKARA Adresinde Etkinlik gösteren CAMADAN GRUP İNŞAAT TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından Mahkememizin 2018/719 Esas sayılı dosyasında açılan konkordato mühleti ve projenin tasdikine ilişkin davada komiser tarafından 09/11/2020 tarama tarihli konkordato komiseri Netice raporu sunulmuş olmakla Mahkememizce İ.İ.K. 304. Maddesi gereğince yargılamaya başlandığı, Onay talebi yönünden duruşmanın 19/11/2020 günü saat 14.00’da yapılacağı itiraz edenlerin itiraz sebeplerinin duruşma gününden en az üç gün Evvel yazılı olarak bildirmek kaydı ile duruşmada hazır bulunabilecekleri hususu İ.İ.K.’nun 304/1 ve 288. Maddeleri gereğince ilan olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/695577/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-davasi-durusma-gununun-ilanen-tebligi


GÜNİZ OTELCİLİK TUR. TİC. SAN. A.Ş. Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2280 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*