Güncel Euro Döviz Kuru EUR / TRY İnceleme ve Analiz

Euro TL, EUR / TRY Ne Olur?

Sorularınızın cevabı için, en Nihayet euro döviz kuru yorumlarını [EUR günlük olarak ve EUR / TL'nin teknik analizini aşağıda görebilirsiniz. Kurumlardan ve uzmanlardan en Nihayet yorum en üstte. Bu sayfada sadece eurotl yorumları var.

100.000 TL Paranız olsaydı nasıl yatırım yaparsınız? Sanal Para ile deneyin!

Euro Döviz Kuru İncelemeleri, Cari EUR / TRY Analizi

Gedik Yatırım – EuroTL EURTRY Yorum

Şubat ayında Almanya'da 8,3 puan olarak ölçüldü Gfk tüketici Güven endeksi, gelirdeki keskin düşüşle 2,7'ye geriledi Alman tüketicilerin koronavirüs salgını nedeniyle beklentiler. Avrupa Merkez Bankası, 750 milyar avroluk acil Durum programı kapsamında tahvil alımlarına dün başladığını açıkladı. Banka yaptığı açıklamada, ECB'nin bu olağandışı şokla mücadele için Bütün seçenekleri ve olanakları değerlendireceğini söyledi. Yurtiçinde Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal, Türkiye ekonomisinin küresel ekonomiye ve salgının etkilerini yakından takip ettiğini söyledi. 14 günlük hareketli ortalamanın destek konumunda olduğu çiftte 7.165 – 7.2030 ve 7.269 direnç seviyesi 7.0285 – 6.958 ve 6.9000 destek seviyesi olarak takip edilebilir.

Alan Yatırım – Euro Döviz Kuru, EUR / TRY Yorum

EURTRY… Euro TL yön arayışını sürdürüyor. Küresel piyasalardaki gelişmelere bağlı olarak, geçtiğimiz haftalarda Menfi bir görünüm sergileyen Euro TL döviz kuru, haftanın Nihayet işlem gününün ilk saatlerinde 7,08 seviyelerinde işlem görüyor. Euro, günü Türk Lirası karşısında% 1.16 Kıymet kazanarak tamamladı. Teknik olarak Euro, Türk Lirası karşısında orta vadeli yükseliş trendini sürdürmesine Karşın, kısa vadede Mühim direncini 7.0023'te kırdı. Ayrıca kısa vadeli direnç seviyeleri EURTRY paritesinde 7.0800 ve 7.1600, destek seviyeleri 6.9900 ve 6.9100'dür.

Osmanlı Yatırım – EuroTL EURTRY Yorumu

Euro / TL tarafında bir buy-in olduğu görülmektedir. Yükseliş trendinin devam ettiğini izliyoruz. Bir önceki işlem gününde 7.0809'da kapanan Euro / TL için günlük kazanç% 0.21 idi. 20 günlük hareketli ortalamanın üzerinde olan döviz kuru için, RSI göstergesi 60.34'te, momentumu 101.30'da. Gün içerisinde yukarı yönlü hareketlerde 7.0835 seviyesi takip edilebilir. Bu seviye aşılırsa 7.1072, 7.1335 ve 7.1572 dirençleri Mühim hale gelebilir. Mümkün para çekme işlemlerinde 7.0572, 7.0335 ve 7.0072 destek seviyeleri izlenecektir.

Ahlatcı Yatırım – Euro Döviz Kuru, EUR / TRY Yorum

Haftanın üçüncü işlem gününde imalat sanayiinde kapasite kullanım oranı bir önceki aya göre 0,7 puan düştü. Euro Bölgesinde yüzde 75,3 ilan edildi. IFO iş ortamı Endeksi Şubat ayında 96'dan 86.1'e düştü. Haftanın dördüncü işlem gününde, Vatan içi ve Euro bölgesinde zayıf veri akışları devam ederken, dikkat çekici bir şekilde toplanan G-20 Diyar liderleri toplantısındaydı. Gün boyunca, Avrupa Merkez Bankası yasal bir belgede, ülkenin tahvil alımlarını borçlarının üçte birine sınırlayan kısıtlamaların yeni acil Durum programında "kullanılmaması" gerektiğini duyurdu. Haç, gün sonunda takip edilen gelişmelerle yukarı yönlü dalgalanma hareketini sürdürdüğü görülmüştür. Fahrettin kocası Sağlık Bakanı yaptı, Türkiye'de dava sayısının arttığını 3.629 ve 75 kişinin öldüğünü açıkladı. Teknik olarak inceledikçe, 7.07 seviyesinin belirleyici haçı olmaya devam ettiği görülmüştür. Artış eğilimi 7.04 destek seviyesinin üzerinde olduğu sürece devam ederse, 7.10, 7.13 ve 7.16 seviyeleri takip edilecek Mühim direnç seviyeleridir. Mümkün satışlar ve döviz kurlarındaki düşüş eğilimi için 7.04, 7.01 ve 6.98 destek seviyeleri takip edilebilir.

Verme Karadağ, Araştırma Uzmanı – Euro Döviz Kuru EURTRY Parite Yorumu

Reis Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) gündemi ile toplanan G20 Liderleri Olağanüstü Zirvesi'ne katıldı. Zirveden sonra "Küresel mali kriz sırasında yaptığımız anda harekete geçmeliyiz." Dedi. dedi.

Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal, "Küresel ekonomiyi ve salgının Türkiye ekonomisinin etkilerini yakından takip ediyoruz" dedi. Tarım ve Orman Bakanlığı, 'Bilimsel Kurul'u' kurduğunu açıkladı. COVID-19 Koronavirüs salgını ile ilgili komisyon. G-20 ülkelerinin liderleri Perşembe günkü olağanüstü toplantıdan sonra küresel ekonomiye 5 trilyon dolardan Çok enjekte ettiklerini ve koronavirüs salgını ve etkilerinin üstesinden gelmek için ne gerekiyorsa yaptıklarını belirttiler.

Almanya Şansölyesi Angela Merkel yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ülkeleri 2008'de banka ve finansal krizden daha Güç hale getirdiğini belirtti.

Teknik Analiz: 7.10 seviyesi döviz kuru direnç noktası. 7.05 seviyesi, kurulum için en yakın destektir.

Destekler: 7.05 / 7.00 / 6.95
Dirençler: 7.10 / 7.15 / 7.18

Lie Habercileri ve Vericileri için Dikkat!

SPK: AŞAĞIDAKİ HABERLER İÇİN Bütün YASAL EYLEMLER GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Kapital Piyasası Kanunu'nun ilgili hükümleri çerçevesinde, kamuoyuyla ilgili yanlış haber / açıklama yapanlara yönelik her türlü yasal işlem bankalar, finansal kurumlar ve şirketler kararlılıkla belirlenecektir.

Finansal Kurumlar Birliği'nden Haberler Hakkında Açıklama

Cari Dolar Oranı USD / TRY Yorumlar ve Analizler

Euro Dolar Yorumları, Cari EUR / USD Parite Analizi

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 967 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*