Google Para Kazanma Yöntemleri

Google reklamlarından para kazanmak mümkün mü?
Google reklamlarından para kazanmak mümkün mü?

Google Para Kazanma Hakkında Merak Edilenler

Değerli arkadaşlarım, bu yazımda sizlere Google ile para kazanma ve Google’dan para kazanma yolları ile ilgili son derece tesirli olduğunu düşündüğüm bilgiler vereceğim.

Şayet bu yazıyı sonuna kadar okumayı muvaffak olabilir ve söylediklerimi harfiyen yapabilirseniz, öne sürüyorum ki kısa müddet içinde Allah’ın müsaadeyi ve yardımıyla, internetten Google aracılığı ile para kazanabilirsiniz. Üstelik çok da uzak olmayan bir gelecekte bu kazançlarınızı otomatiğe bağlayabilirsiniz!… 

Mübalağa ettiğimi düşünebilirsiniz fakat netlikle mübalağa etmiyorum, ne demek istediğimi yazının nihayetinde anlayacaksınız, bu yüzden zaman kaybetmeden hemen işe koyulalım arkadaşlar.

Google Nedir?

Google reklamlarından para kazanmak mümkün mü?
Google reklamlarından para kazanmak mümkün mü?

İlk iş olarak kısaca Google‘dan söz etmek istiyorum. Para kazanmaya çalışacağımız sistemin tam olarak ne olduğunu bilmemiz, bize her vakit yarar sağlayacaktır…

  • Wikipedia, Google’ı şu şekilde izah ediyor:

Google, öncelikle, 4 Eylül 1998 tarihinde özel bir şirket olarak heyetti ve 19 Ağustos 2004 tarihinde halka arz edildi. Halka arzın gerçekleştiği dönemde, Larry Page, Sergey Brin ve Eric Schmidt, takip eden yirmi sene süresince, başka bir deyişle 2024 yılına kadar Google’da beraber çalışmak üzere anlaştılar.

Google‘ın temel emeli insanlara her zaman doğru bilgiler sunabilmektir. Bunun için mükemmel bir yapay zeka teknolojisi kullanılmakta ve her geçen gün bu teknoloji geliştirilmektedir.

Bu teknolojiye itiraz etmek veya kandırmaya çalışmak hemen hemen olanaksızdır! Google, ziyaretçilerine her vakit doğru bilgiyi sunabilmek için öyle çok uğraşıyor, öylesine çok çalışmalar içerisine giriyor ki akla hayale sığmaz! Bununla alakalı çok güzel bir örnek vermek istiyorum size arkadaşlarım.

Ne yazık ki daha Türkiye’nin dahi uzayda doğru düzgün gözlem uydusu bulunmuyorken, Google uzaya uydu göndererek dünyadaki tüm sokakları en ince detayına kadar görebiliyor ve bunların kısmi görüntülerini de insanlarla paylaşıyordu. (Bkz.”https://maps.google.com.tr/“) Düşünün, o zamanlar Türkiye’nin bile doğru düzgün bu şekilde bir çalışması yokken, özel bir şirket olan Google’ın uzayda uydusu var!

Bu örnekten sonra söylenecek pek bir şey yok aslında arkadaşlar, bu yüzden artık Google’ın ne kadar büyük bir şirket ve teknoloji öncüsü olduğunu bir kenara bırakıp, bu internet ve dünya devi üzerinden nasıl para kazanacağımıza geçelim!…

Google’dan Para Kazanma Yolları

Değerli arkadaşlarım, her şey de olduğu gibi Google’dan para kazanma yolları da gelişen teknolojiden kısmetini aldı ve buraya yazamayacağım kadar çok yol ortaya çıktı. Şimdi sizlere en çok kullanılan ve kazandıran başlıca Google’dan para kazanma yollarını anlatacağım! İlk olarak Google, en büyük gelirini, hangi hizmetleri üzerinden ele geçiriyor bunları görelim…

  1. Google en büyük kazancını hiç kuşkusuz “Google Adwords” aracılığı ile ele geçiriyor.
  2. Sonrasında ise “Youtube” geliyor.
  3. Bunu “Android İşletim Sistemi” izliyor.
  4. “Google AdSense” ise diğer bir kazanç yolu.
  5. Google’ın sunduğu diğer “yazılım vb.” ürünler de bu listeye giriyor.

İlk madde dışındakilerin yeri değişebilir ama Google’ın en çok parayı Adwords Reklamlarından ele geçirdiği tartışılmaz bir gerçektir. Bu oran öylesine büyüktür ki %70 ile %90 arası değişmektedir. Bu ehemmiyetli bilgileri de verdikten sonra gelelim artık işin bizi ilgilendiren bölümüne! “Biz nasıl Google’dan para kazanacağız arkadaşım bana bunu söyle!” dediğinizi duyar gibiyim… —————————–

Artık Googleden Herkes Para Kazanacak Nasıl Mı Yazılarımızı Dikkatli Okuduktan Sonra Muvaffak olamamak Olanaksız.Yalnızca Azim ,Karar,Sabır Ve Neticeninde kazanç .

Googleden Kazanmanın Bir hayli Yolu Var Birincisi Site Açıp Uygun Yazı Başka bir deyişle Yazılar Yazıp Googlenin Adsens reklamlarını ilave edip para kazanmak .

ikinci olarak googlenin youtube kanalından adsens reklamları ile para kazanmak.

üçüncü olarak googlenin blogger hazır ve fiyatsız site araçalrından istifade ederek yazılar yazarak adsense reklamlarından para kazanmak

dördüncü olarak googlenin uygulama yapma programı olan admob dan istifade ederek para kazanmak

Evet Yukarıda saydıklarımızın hepsinden güzel kazançlar elde edebilirisniz.güzelderken aylık 5 bin 10 binlerden bahs ediyoruz.

Sietmiz Anasayfasına Gittikçe Yukarıdaki Alanlardan rastgele birini seçerek yazımızı okuyup işe başlayabilirisniz.Bol Kazançlar Dilerim.

—————————

Google’dan Para Kazanma

Google’dan Para Kazanma Yolları birçoğumuz hem de hepimiz Google ne manaya geldiğini günlük yaşantımızda bile istemeden olsa dahi kullanıyoruz. Google ile para nasıl kazanılır peki? Dünya’nın en büyük arama motoru Google ile para kazanma seçenekleri oldukça fazla.

Google İle para nasıl kazanılır?

Adsense ile para kazanma

Google reklamlarından para kazanmak mümkün mü?
Google reklamlarından para kazanmak mümkün mü?

Google’dan Para Kazanma Yolları Google hizmetlerinden biriside Adsense’dir. Adsense nedir? diyecek olursak. Adsense; internette görmüş olduğunuz internet sitelerinde çıkan reklamların çoğu Google Adsense’ye aittir.

Reklam veren Google Adwords (Reklam Hesabı) reklam verir. Tıklama başına veya görüntüleme başına bu tıklama rakamları değişir. Site sahibi ise Adsense hesabı ile reklamları yayınlamaya başlar. Tıklama başına veya görüntüleme başına hatıranda hesabına para yüklenir.

Youtube ile para kazanma

Youtube ile para kazanma alakalı yazımızda ayrıntılı bir izah yapmıştık. Burada da kısa bir özet geçelim.Bu bölümde Google reklamlarından para kazanma mantığı ile adsense sistemi ile kazanıyorsunuz. Youtube’de kanal açarak belirli koşulları bitirdiğinizde Google Adsense müracaatı yaparak videolarınıza reklam ilave ederek ciddi kazanç sağlayabilirsiniz. Youtube üzerinden para kazanma konusunda yazımızı okuyabilirsiniz.

Bakınız: Youtuber Nasıl Olunur ?

Android Uygulama İle Para Kazanma

Google servislerinden biriside Admob hesabıdır. Admob nedir? Admob; Anroid uygulama ve oyunlarda görmüş olduğunuz reklam servisidir. Anroid uygulama yaparak ve oyun yaparak bu oyun ve uygulamalara Google Admob hesabı ilave ederek para kazanabilirsiniz.

Çok ciddi paralar bu uygulama sayesinden kazanma talihiniz oldukça yüksek. Ancak ne kadar çok uygulama ve oyunlarınızı indirirse o kadar daha fazla kazanırsınız.

Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler sistemi ile kazanç sağlayabilirsiniz. Bu yalnızca Andoid sistemi olanlar kullanabiliyor. Büyük markalar hakkında sadece 1-2 sual sorarak size 1 TL ile 5 TL arasında para kazandırıyor. Bunu her yerde kolayca yapabilirsiniz.

En fazla 30 saniyenizi alıyor. Kullanılan kazancınızı sadece Google Play Store’de kredi olarak kullanabiliyorsunuz. Google reklamlarından nasıl para kazanılır? sualinin bir hayli alternatifi var.

Ancak Adsense ve Youtube için dikkat faktörüz gerekiyor. Netlikle reklamlara siz tıklamayın veya düzmece reklam tıklamaları katiyen ve asla yapmayın. Ters halde hesabınızı Google Adsense kapatır. Bütün emekleriniz boşa gider.

#Sahte tıklama şayet ki hata sonucu yaptıysanız Geçersiz tıklamalarla alakalı iletişim formunu doldurabilirsiniz. 

Buradan; https://support.google.com/adsense/contact/invalid_clicks_contact

Google Play Store’den Satış

Diğer bir satış kanalıda Anroid uygulama veya oyunlarınızı Google Play üzerinden satışa sunabilirsiniz. Fiyatlı uygulama ve oyunlar bölümünde satışa sunulur. Ne kadar çok indiren veya kullanan olursa o kadar kazanç ele geçirebilirsiniz. Bunun içinde uygulamanızı öne çıkarmak için ASO çalışması yapmanız gerekir. Uygulama ve Oyunlarınıza optimize ederek mükemmel bir hale getirerek kullanıcı tecrübe ve puanlamasına göre öne çıkabilirsiniz.

Kısaca genel olarak özetleme yapacak olursak; Google üzerinden ciddi kazanç sağlayabilirsiniz. Zira teknoloji gittikçe gelişiyor. Artık bilinen meslekler çok az talep olduğu için herşey teknolojiye yöneliyor. Bugün bir öğretmen dahi Online Eğitim sitesi açarak video ve yazılarıyla kazanç sağlıyor. Bir hayli alternatifler aslında mevcut. Bu tamamiyle sizin yaratıcılığınıza bağlıdır. Ne kadar fikriniz orjinal olursa o kadar fazla kazanç ele geçirebilirsiniz.

#Sual ve Görüşleriniz için konuya yorum yazarak en kısa müddette cevap vereceğiz. ——————-

Gezerken ,Eğlenirken,Otururken Para Kazanmak İstermisiniz ?

Akıllı Telefonlarınızdan Para Kazanabilirsiniz.

Dilediğiniz Görevi Yaparak Para Kazanabileceğiniz Bir Uygulamadan Bahs ediyoruz.Bounty Bu uygulama sayesinde gerçek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzdan uygulamalar bölümüne gelip bu uygulamayı indirin kolay hem de çok fazla zor olmayan sualleriyle ek gelir elde edin.

İndirmek için tıklayın:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twentify.bounty&hl=tr

Not : Sitemizde paylaşılan yazılar hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yalnızca toplumu birtakım konulardan bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuş içeriklerdir.

Zenpara kesinlikle yatırım tavsiyesi vermez, ziyaretçilerinin yaşamlarını maddi ve manevi olarak zarara uğratacak tavsiyelerde bulunmaz yalnızca merak edilen konularda genel bilgi vermeyi amaçlar.

Zenpara hakkında 919 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*