GÖKBAYRAK PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ Konkordato ilanı

GÖKBAYRAK PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: GÖKBAYRAK PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 413 / BARTIN

DOSYA Esas NO: 2019/4

Duyuru METNİ

T.C. BARTIN 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN / BAŞKANLIĞINDAN
Esas NO : 2019/4 Esas

Mahkememizin 08/10/2020 tarihli celsesinde verilen Ara kararlar gereği, davacıların konkordato talebinin kabulüne, davacı Gökbayrak Pazarlama Ticaret ve Endüstri Ltd. Şti. Ve Mahkememizin birleşen 2019/28 Esas sayılı dosyanın davacısı Harun Gökbayrak’ın konkordato projesinin İİK 305 ve 306 maddesi gereğince tasdikine, konkordato projesi kapsamında borçlarının üçer aylık dönemler itibariyle garameten 4 Sene vadeli olarak yalnız ilk taksidin Onay karar tarihi olan 08/10/2020 tarihi itibariyle, Başka taksitlerin ise konkordato projesi kapsamında belirtilen 31 Aralık, 31 Mart ve 30 Haziran tarihleri itibariyle ödenmesine, konkordato komiserler kurulunun görevine Onay karar tarihi olan 08/10/2020 tarihi itibari ile Nihayet verilmesine, İİK 306/2 maddesi uyarınca Onay edilen konkordatonun yerine getirilmesini sağlamak için gerekli gözetim, yönetim ve tasfiye tedbirlerini almakla görevli olarak Mali Müşavir Dursun Yaman’ın Onay karar tarihi itibari ile göreve başlamak üzere kayyım olarak görevlendirilmesine, garanti mühletin sona ermesi ile garanti mühlet kararı ile doğan ve İİK 294,295,296 ve 297. Maddesinde düzenlenen sonuçlarınkalkmış olduğunun tespitine, mahkememizce verilen Bütün Önlem kararlarının Onay karar tarihi itibari ile kaldırılmasına, karar verildiği ilan olunur.

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/679935/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-projesinin-tasdiki-davasina-iliskin-mahkeme-karari


GÖKBAYRAK PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1673 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*