GoDaddy CashParking Nedir?

Godaddy Cashparking Nedir Domain park ederek para kazanmak
Godaddy Cashparking Nedir Domain park ederek para kazanmak

Godaddy günümüzde en çok tercih edilen domain ve host sağlayıcı sistem ve dünyanın en büyük bilişim firmalarından birisidir.

Dünya üzerinde milyonlarda kullanıcısı olan Godaddy firması son zamanda sunduğu Godaddy Cashparking hizmetiyle atıl durumda olan domainler için kullanıcılarına para kazanma ve gelir elde etme imkanı sunuyor.


Domain Park Etme ve Cash Parking Nedir?

GoDaddy CashParking, tüm dünyaca tanınmış kişi alan isimi ve web barındırma servisi şirketi GoDaddy tarafından sunulan alan isimi park yapma servisidir.

GoDaddy’nin CashParking servisini kullanarak kullanmadığınız alan isimlerini park yapabilir ve bu alan adlarına yapılan ziyaretlerde kullanıcıların reklamlara tıklamasıyla para kazanabilirsiniz.

GoDaddy Cashparking veya Cash Parking, tüm dünyada en çok seçenek edilen alan isimi park yapma servislerinden biri. Çünkü GoDaddy’nin hizmet kalitesi ve sunmuş olduğu garantileri hem alan isimi servisleriyle hem de diğer servislerle açıkça ortada.

CashParking servisinde de yeniden standart GoDaddy kalitesi kullanılıyor ve kullanıcıların en karlı şekilde platformdan ayrılması amaçlanıyor.

Godaddy Cashparking Nedir Domain park ederek para kazanmak
Godaddy Cashparking Nedir Domain park ederek para kazanmak

GoDaddy CashParking servisini kullanabilmek için belirlenen rastgele bir hudut yok. GoDaddy müşterisi olmanız veya olmamanız CashParking servisini kullanmanız için bir mani teşkil etmiyor.

Kimler Kullanabilir?

Hem de alan isimlerinizin hiçbiri GoDaddy üzerinde barınmıyor olsa bile sistemi kullanmanızda rastgele bir mesele görülmüyor. Servis üzerine tüm kullanıcılar istediği kadar alan isimi ilave edebiliyor ve tek seferde en fazla 500 adet kadar alan isimi ilave edebiliyor.

GoDaddy CashParking’in size sunduğu ayrıntılı istatistik oturumu sayesinde hem alan isimlerinin trafik vaziyetine konusunda ayrıntılara erişilebiliyor hem de bu arada reklam TO gibi değerler en ince detayına kadar incelenebiliyor.

Ödeme ile ilgili kullanıcılarına esneklik sağlayan GoDaddy, birikmiş olan bakiyelerinizi PayPal, banka havalesi (sadece Birleşmiş Milletler için), Good As Golden veya çek karşılığında size ödüyor. Reklamlardan kullanıcılar için belirlenen gelir hissesiyse %80 ile %70 oranında farklık gösteriyor. Bu oranın dışında kalan meblağsa GoDaddy’nin CashParking servisi karı olarak alınıyor.


Sizde sahip olduğunuz domainleri ve alan adlarını Godaddy Cashparking servisin kullanarak Godaddy üzerinden park edebilir ve sayfanızda yayınlanan Godaddy reklamları ile internetten zahmetsizce gerçek para kazanıp ekstra gelir elde edebilirsiniz.


Godaddy Cashparking ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi sayfanın altında bulunan yorum bölümü ile sayfa editörlerine ve diğer okuyuculara iletebilirsiniz.


Ayrıca Bakınız : VakıfBank Borç Kapatma Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?


Ayrıca Bakınız : Hangi Para Birimi Daha Değerli


Ayrıca Bakınız : Yatırım Yapmadan İnternetten Para Kazanmanın 10 Yolu


Ayrıca Bakınız : Franchising Nedir? Ne Anlama Geliyor?


Ayrıca Bakınız : Google Reklamlarından Para Kazanmak Hayal mi?


Ayrıca Bakınız : Sanal Kredi Kartı Nedir, Nasıl Kullanılır?


Ayrıca Bakınız : Para Kazandıran Hobiler


Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans


Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*