Gen Z gezegeni kurtarırken nasıl ekip oyuncusu olunur?

 mavi çini elbisesi

Northeastern Üniversitesi Hukuk Fakültesinde oğlumla beraber toplumcu inisiyatiflerle ilgili paneller için bir günlüğündeyim. Oğlum bana odanın arkasına Ova yazmadığını söylemiş oldu. “Lütfen söz mevzusu gün sığabilir misiniz?”

Uygun mu? Buradaki tek liseli bulunduğunu Fark ediyor mu? Başkaları benzer biçimde düşünmeyen bir anneye haiz olduğundan ne kadar talihli bulunduğunu ona söylemiyorum. Çocuklarım kullanıma hazır olmadığımı takdir etmiyorlar. Makyaj yaptım bundan dolayı insanlara uymak bunu takdir ediyor.

Onlara karşı isyan etmek yerine nitelikleri elde et.
Sekiz Yıl devam eden mesleki eğitimsizliğin peşinden, okulumun BS-ihanetini seyretmek zorunda kaldım. şimdi oğlumun üniversiteye gitmesine yardım ediyorum. Üniversitede ne kadar geliştiğime dair bir Fikir vermek için, Sineklerin Efendisi üstüne her sınıfa her yazıyı yazdım. Tıkladın mı? Kapaktaki çocuğun psiko görünümü beni rahatlatıyor. Yaklaşan yaşlılık emaresi, basılmamış kitabın basımına bağlantı verdiğinizdir.

Her derste aynı kitabı kullanmak, John Locke’u Piggy’nin ezilmiş gözlüğünü hükümetin Hususi olarak koruyamaması olarak tanımlayarak anlatmak anlamına geliyordu. özellik, mal mülk, emlak. Ve bir A. elde etmek Zira kolej, geometrik olarak artan ilgisizliğin tesirini elde etmek için iki belirsiz fikrin erimesini kutlamaktadır.

Üniversiteye teslim olmam kafi değil. söz mevzusu gün hukuk fakültesinin bir Ponzi programı olduğu mevzusundaki rantlarımdan nefret ediyorum, bu yüzden iklim aktivizmin toplumcu avukatların eğitimine iyi mi bağlı olduğu mevzusunda panellere oturabilirim.

Statükoyu korumak için bir eylemci olun.
Çocuklarım asi, ya da en azından girişimci olmak, Fakat bu Oldukça eski Mektep. Z kuşağının tek başına isyan etmiş olduğu şey merkezci politikadır.

söz mevzusu gün ilerlemeciliği tutucu. Hong Kong’daki çocuklar göz yaşartıcı gazdan içeri giriyor ve hayatlarını tehlikeye atıyorlar, böylece Çin’i Hong Kong’a yirmi Yıl Evvel olanlara Art dönmeleri mevzusunda ikna edebiliyorlardı. Greta Thunberg kuşaklarını ABD’ya bir Hacı benzer biçimde gezerek seferber ediyor. Ben isyancıyım, beyin gücümü Doğu Boston Yalı şeridini Art kazanmaya adamak yerine bir blog yazısı yazıyorum: İnsanlar için!

İklime odaklanmakta zorlandığımı söylememe bile izin var mı? Sanırım iklim hakkında konuşabilmemin tek sebebi, Gen Z’nin iklim değişikliğine kafayı takması ve nesilsel değişime saplantılı olduğumdur.

Orijinal olun ve kayganlaşın şüpheli olun.
Millennials ve Gen Z arasındaki çatışma, Millennials’ın Instagram’dan “dost” dan koparmalar aldığını ve sonrasında 1000 dolar için daha Oldukça para istediklerini nesillerce bir tezahürat yapması. Gen Z, nesillerdeki estetiği kadar Acaip ve çirkin görürken, yapımında güzelliği kabul eden Zhanna Kadirova benzer biçimde sanatçıları çeker.

 Kara çini elbisesi


Z kuşağı, beş yaşına kadar yetişkinmiş benzer biçimde görünen çocuğun kolektif temsilidir. Çocuklarım minik dünya görüşüme gore, MTV tarafınca genişletilmiş bir leylek evladı olarak dehşete düştüler. Eğer Millennials uyumluysa, Gen Z hoşgörüsüzdür. Krizde muhalefete yer yok ve en genç dönem her yerde kriz görüyor.

Bu uygunluk için bir emsal var: Erken aşamada bir başlangıç ​​Sürekli bir krizdir ve muhalif istikrar ve refah için bir lüksdür. finanse etti. Vietnam’ın boktan bir gosteri olmasının sebebi, ABD askerlerinin, bireylerin kendi başlarına kararlar almalarıyla kolektif bir görevi yerine getirmesidir. Büyük ve Ağırbaşlı bir şey yapıldığında, muhalifliğe yer kalmaz. Z kuşağı bunu sezgisel olarak biliyor. Gen Z oylamamı almadan Evvel gemiye binmek için Oldukça çalışıyorum.

Zenpara – Para ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 853 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*