Gelinin annesi, ‘Düğüne kimse gelmez’ diye korona olduğunu sakladı… A be kaynana n’aptın bize? Bursa’da akılalmaz Olay

Yeni Çağ Gazetesi

Ekonomi bölümünde Gelinin annesi, ‘Düğüne kimse gelmez’ diye korona olduğunu sakladı… A be kaynana n’aptın bize? Bursa’da akılalmaz olaybaşlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Korona virüs testi pozitif çıkan düğün sahibi anne, kızının düğününe katılarak virüsün yayılmasına Neden oldu. Kadının, “Hasta olduğum öğrenilirse kimse gelmez” diyerek hastalığı gizlediği ileri sürüldü.

Hürriyet’in Yenidönem gazetesinden aktardığı habere göre, Olay geçen hafta Bursa’da yaşandı. Kovid-19 testi pozitif olan düğün sahibi kızın annesi, “Hastalığım bilinirse düğüne kimse gelmez” diyerek bu durumu davetlilerden gizledi. Ancak bir süre sonra düğüne katılan misafirlerin bazılarında semptomlar ortaya çıktı.

Filyasyon ekipleri, ifadelerine başvurdukları hastalara “Nerelere gittiniz, en Nihayet hangi toplu davete katıldınız, kimlerle temas ettiniz” sorularını yönelttikten sonra test yaptı. Test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından düğün sahipleri araştırılmaya başlanınca düğün sahibi annenin pozitif Olay olduğu ve Ev karantinasına alındığı belirlendi.

Hastalık düğüne katılan konuklara gelinin annesinden bulaşırken, resmi kayıtlara da ‘Temas yeri düğün’ olarak geçti.

Bugünün Mühim Ekonomi haberleri konusunda Gelinin annesi, ‘Düğüne kimse gelmez’ diye korona olduğunu sakladı… A be kaynana n’aptın bize? Bursa’da akılalmaz Olay başlıklı yazımızı okudunuz.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 740 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*