Gaziantep’te fabrika yangını haberi – FinansGündem.com

Gaziantep 5. Organize Endüstri Bölgesi’nde (OSB) Etkinlik gösteren bir plastik fabrikasında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Alevleri gören işçilerin ihbarı üzerine Olay yerine Büyükşehir Belediyesi ve OSB itfaiye ekipleri sevk edildi.

İtfaiye ekipleri, su ve köpük sıkarak yangına müdahale etti.

Öte yandan, polis ekipleri de çevrede güvenlik önlemi aldı.

“Sadece bekçi etkilenmiş”

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Cafer Yılmaz, yaptığı açıklamada, bölgede Çok yönlü araştırma ve inceleme çalışması başlattıklarını söyledi.

Yangının fabrikanın Art dönüşüm deposunda çıktığını tespit ettiklerini vurgulayan Yılmaz, “Yangını Denetim altına almaya çalışıyoruz. Fabrika sahibine henüz ulaşamadık. Dumandan sadece fabrika bekçisi etkilenmiş, oda ayakta tedavi edildi. Yangına 70 personel ve 48 Araç ile müdahale ediyoruz. Ekiplerimizin yangına müdahalesi devam ediyor” diye konuştu.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 677 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*