GALERİ İRFAN ALIŞVERİŞ MERKEZİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİC. A.Ş Konkordato ilanı

GALERİ İRFAN ALIŞVERİŞ MERKEZİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİC. A.Ş Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: GALERİ İRFAN ALIŞVERİŞ MERKEZİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİC. A.Ş

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: .

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 32691 / SAKARYA

DOSYA Esas NO: 2020/116

Duyuru METNİ

İ L A N
T.C. SAKARYA 5. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ’NDEN
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)

Esas NO : 2020/116

Sakarya Ticaret Sicil Müdürlüğünün 32691 siciline kayıtlı olan borçlu GALERİ İRFAN ALIŞVERİŞ MERKEZİ DAY.TÜK.MAL. TİC.A.Ş ile 22013105138 T.C. kimlik numaralı Serkan KODALOĞLU ve 22001105584 T.C. kimlik numaralı Hakan KODALOĞLU’na 16/09/2020 tarihinden başlamak üzere 1 YIL KESİN MÜHLET VERİLMESİNE,garanti mühlet kararının İ.İ.K’nın 294. maddesindeki şekli ile alacaklılar bakımından, İ.İ.K’nın 295. maddesindeki şekli ile rehinli alacaklılar bakımından, İ.İ.K’nın 296. maddesindeki şekli ile sözleşmeler bakımından, İ.İ.K’nın 297. maddesindeki şekli ile konkordato talep eden borçlular bakımından Netice doğurmasına, konkordato komiseri Ufuk Güngör’ün görevinin devamına karar verilmiş olup,Duyuru OLUNUR.1

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/670832/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-garanti-muhlet-kararinin-ilanen-tebligi-


GALERİ İRFAN ALIŞVERİŞ MERKEZİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİC. A.Ş Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 967 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*