Galatasaray’da kritik zirve, açıklama bekleniyor haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Galatasaray’da kritik zirve, açıklama bekleniyor haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Galatasaray’da sessiz geçen transfer dönemi sonrası çalkantılı günler geçiren Reis Mustafa Cengiz’in Salı günü düzenleyeceğini söylediği kritik basın toplantısı öncesinde sarı kırmızılı cephede hareketli saatler yaşanıyor.

Ligde bir dönem Art arkaya alınan başarısız sonuçlar ve tartışılan transfer politikası sebebiyle karşı karşıya gelen Galatasaray yönetimi ve Fatih Terim, basın toplantısı öncesinde Hürriyet haberine göre, söz konusu gün bir araya gelerek kritik bir zirve gerçekleştirdi.

Türk Telekom Stadı’nda saat 15.30’da başlayan toplantıya Reis Mustafa Cengiz, Teknik Direktör Fatih Terim, İkinci Reis Abdurrahim Albayrak, Reis Yardımcıları Yusuf Günay ile Kaan Kançal katıldı.

YARIN AÇIKLAMALARDA BULUNACAK

Reis Mustafa Cengiz’in yarın düzenleyeceği toplantı ise merakla bekleniyor. Salı günü gerçekleştirilecek yönetim kurulu toplantısından sonra basının karşısına çıkacak olan Mustafa Cengiz gündeme dair açıklamalarda bulunacak.

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig’in 6. haftasında 2-1 kazandıkları BB Erzurumspor maçının ardından yaptığı açıklama ile ayrılık dedikodularına manidar bir Cevap vermişti.

“Kaybettiğinizde suçlu tektir, kazandığınızda kazanan herkestir. Bizde de öyle oldu. Çeşitli defalar Galatasaray ve Galatasaray taraftarlarından kopartıldım. Her geldiğimde bir şekilde kopartıldım. Bu sefer gelirken söz verdim ve sözümü tutmaya çalışıyorum. Herkes bu durumda benim ne yapacağımı bilmesine Karşın aslolan Galatasaray ve taraftar olduğu için sabırla sessiz kalmaya çalışıyorum. Sanılmasın ki, içeride veya dışarıdakilerin hesaplarını bilmiyor değilim. Her şeyin farkındayım. Ancak Tekrar söyledim. Sanılmasın ki, içeride veya dışarıdakilerin hesaplarını, arkamdan planlarını bilmiyor değilim.”

YUSUF GÜNAY’DAN AYRILIK İDDİALARINA Cevap

Galatasaray Reis Yardımcısı Yusuf Günay ise deneyimli çalıştırıcının görevine Salı günü Nihayet verileceği yönündeki haberlere dün akşam nokta koydu.

Günay, “Bu haber uydurma. Fatih Terim ile bu sezon şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyorum. Böyle bir karar çıkmayacak. Salı günü toplantımız var doğru Lakin Fatih Terim’in görevine Nihayet verileceği haberleri tamamen asılsızdır.”şeklinde konuştu.

Galatasaray’da kritik gün yarın!

Galatasaray’da kriz yaratan sözler: Hemen istifa etmeli

Cengiz: Galatasaray’a karşı Mukaddes bir Harp açıldı

 


Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1455 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*