FOX TV’nin iddialı dizisi için final kararı. 9. bölümle veda edecek. Ekranlarda yaprak dökümü devam ediyor

FOX TV’nin iddialı dizisi için final kararı. 9. bölümle veda edecek. Ekranlarda yaprak dökümü devam ediyor

Ekonomi bölümünde FOX TV’nin iddialı dizisi için final kararı. 9. bölümle veda edecek. Ekranlarda yaprak dökümü devam ediyorbaşlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

FOX TV’nin iddialı dizileri arasında yer alan başrolünde İlker Kaleli’nin rol aldığı Öğretmen dizisinden final kararı haberi geldi. Öğretmen dizisi 9. bölümde final yaparak ekrana veda edeceği belirtildi.

TV 100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, korona virüs salgınıyla verilen uzun bir aradan sonra diziler tekrardan yayınlanmaya başladı. FOX TV’de yayınlanan ve iddialı başlayan Öğretmen dizisinin final yapacağı kaydedildi.

İlker Kaleli’nin başrolünü oynadığı dizinin 9. Bölümüyle ekrana veda edeceği ifade edilirken Sen Çal Kapımı dizisinin başarılı reytinglerinin ardından Öğretmen dizisi Pazar gününe alınmıştı.

eydc4vywsaarvwy.jpgercbja-wkamwllk.jpg

 

Bugünün Mühim Ekonomi haberleri konusunda FOX TV’nin iddialı dizisi için final kararı. 9. bölümle veda edecek. Ekranlarda yaprak dökümü devam ediyor başlıklı yazımızı okudunuz.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1454 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*