Formula 1 pilotu Lewis Hamilton korona virüse yakalandı

Bugünün Mühim haberleri konusunda Formula 1 pilotu Lewis Hamilton korona virüse yakalandı başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Formula 1’de Mercedes pilotu Lewis Hamilton korona virüse yakalandığını açıkladı. Hamilton’ın şu an Covid-19 protokolleri ve Halk sağlığına uygun şekilde izole durumda bulunduğu, kendisini iyi ve fit hissettiği belirtildi. Hamilton ayrıca Covid-19 testi pozitif çıktığı için Sakhir GP’de yer alamayacak.

Formula 1 pilotu Lewis Hamilton’ın korona virüs testinin pozitif çıktığı açıklandı. Hamilton, Covid-19 testi pozitif çıktığı için Sakhir GP’de yer almayacak.

Hamilton’ın şu an Covid-19 protokolleri ve Halk sağlığına uygun şekilde izole durumda bulunduğu; kendisini iyi ve fit hissettiği belirtildi.

 

Geçen hafta üç kez test edilen ve hepsinin negatif çıktığı, pazar akşamı standart koşu test programına uygun Devinim edildiği belirtildi. Yapılan açıklamada buna Karşın pazartesi günü orta derecede semptom gösteren Hamilton’ın testinin pozitif çıktığı ve ikinci bir testle teyitlendiği de kaydedildi.

Ayrıca Mercedes’in bu hafta sonundaki yarışta bir başka sürücüyü Hamilton’ın yerine geçici süre kullanmayı planladığı da not düşüldü.

 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1656 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*