Flaş Flaş Meteoroloji saatini ve kilogram miktarına kadar açıkladı İstanbul’da her taraftan sular akacak. Aman ha sel sularına dikkat

Bugünün Mühim haberleri konusunda Flaş Flaş Meteoroloji saatini ve kilogram miktarına kadar açıkladı İstanbul’da her taraftan sular akacak. Aman ha sel sularına dikkat başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Nihayet hava tahminlerini yayınladı. Yapılan hava raporu durumunda, İstanbul’da yarın öğle saatlerinin ardından sağanak yağışın etkili olacağı belirtildi. Ayrıca, vatandaşlar meydana Ati sel, su baskınına karşı İkaz yapıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul ve çevre iller için sağanak yağış uyarısı yaptı. Meteoroloji’den yapılan Nihayet dakika uyarısında, 12 Ocak tarihinden itibaren yağmur ve sağanak yağışların öğle saatlerinden itibaren Batı kesimlerden başlayarak il genelinde kuvvetli olacağı bilgisi paylaşıldı.
Meteroloji ayrıca vatandaşları, sağanak yağışlar nedeniyle meydana Ati sel, su baskınına karşı uyarıda bulundu. Öte yandan vatandaşlar, “Hava nasıl olacak?”, “söz konusu gün hava nasıl?” sorularını sıkça aratmaya başladı
HAVA NASIL OLACAK? söz konusu gün HAVA NASIL?
Meteoroloji’den yapılan duyuruda, “İstanbul’da yarın(12.01.2021) beklenen yağmur ve sağanak şeklindeki yağışların öğle saatlerinden itibaren Batı kesimlerden başlayarak zamanla il genelinde kuvvetli (30-50 kg/metrekare) ve Batı kesimlerde yer yer Çok kuvvetli (51-75 kg/metrekare) olması beklendiğinden meydana gelebilecek sel, su baskını ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” ifadeleri kullanıldı.
meteoroloji-002.jpg

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1691 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*