Fitch: Küresel bankalar Menfi görünmeye meyilli

Uluslararası bir kredi derecelendirme kuruluşu olan Fitch Ratings, global bankaların # 39; reytinge Nazar açısı Menfi olma eğilimindedir.

Açıklamada, örgütün değerlendirdiği bankalar arasında Menfi vizyon sahibi olanların payının geçen yılın sonunda yüzde 13 olduğu hatırlandı. Bu, Esas olarak İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden (AB) çıkma sürecinin anlaşılmaz şekilde sonuçlanmasına bağlı risklerden kaynaklanmaktadır.

Fitch Ratings & # 39; ABD'de gelişmekte olan piyasa ekonomilerindeki bankaların en büyük payının yüzde 37'si küresel negatif bankalarla kaydedildiğini kaydetti. Açıklamada, bu yılın ilk yarısında dünya genelinde 34 bankanın yükseltildiği, 30 bankanın düşürüldüğü, Genel eğilimin ise gelişmiş pazarlarda Müspet seyrederken, Avrupa dışındaki gelişmekte olan pazarlarda Menfi olduğunu belirtti.

Latin Amerika’da, gelişmekte olan piyasa ekonomileri, bu bankalardaki çalışma ortamının bankalar üzerinde baskı oluşturduğunu belirten bir açıklama da Dahil.

Zenpara Araştırma

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 683 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*