Finansal Hizmetler Güven Endeksi Temmuz ayında geriledi

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Temmuz ayı için Finansal Hizmetler Finansal Hizmetler Anketi ve Güven Endeksi tarafından açıklandı.

Temmuz Finansal Hizmetler Anketi sonuçları, finans sektöründe Etkinlik gösteren 158 kurumun cevaplarının ağırlıklandırılması ve toplanmasıyla değerlendirildi. Buna göre, FHGE, Temmuz ayında bir önceki aya göre 5 puan azalarak 148,2'ye geriledi.

Endeksi oluşturan anket sorularının yayılma endeksleri incelendiğinde, Nihayet 3 aydaki hizmetlere olan talep FHGE'i artırmış, Nihayet 3 aydaki iş durumu ve İstikbal 3 aydaki hizmetlere ilişkin beklentiler azalmıştır.

Hizmet ve hizmetlere olan talep Değerlendirmelere göre, iş durumunun Nihayet 3 ayda düzeldiği ve hizmet talebinin önümüzdeki üç ayda artacağı yönündeki beklentiler bir önceki aya göre güçlendi. Nihayet üç aydaki hizmet talebindeki artışın değerlendirmeleri bir önceki aya göre zayıfladı. Önümüzdeki üç aydaki istihdam beklentilerinin azalması güçlenmeye devam etti.

        

(işlev (d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName (s) [0]; if (d.getElementById (id)) { dönüş; } js = d.createElement (ler); js.id = id; js.src = "http://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs); } (Belge, & # 39; komut dosyası & # 39 ;, & # 39; facebook-jssdk & # 39;)); });

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
free online course