FATİH DOĞRU | Konkordato Takip Konkordato ilanı

FATİH DOĞRU | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: FATİH DOĞRU

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2018/127

Duyuru METNİ

İ L A N

T.C.
İNEGÖL
3. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ’NDEN
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
Esas NO : 2018/127 Esas

İnegöl Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 10355 sicil numarasına kayıtlı, İnegöl Vergi Dairesi Müdürlüğü nezdinde 4780562767 vergi kimlik numaralı davacılar/konkordato talep edenler FATİH DOĞRU (T.C no: 21358565768) ile İnegöl Adek Mobilya Koltuk Endüstri ve Ticaret Limited Şirketine ilişkin mahkememizin 2018/127 Esas sayılı dosyasının duruşması 27/11/2020 günü saat 16:30’a bırakıldığıve 2004 Sayılı Kanun madde 304 gereği bir sonraki Oturum karar verilmek üzere tayin olunan duruşma günün ve saatinin aynı Kanun 288 inci madde uyarınca ilân edilmesine, bu ilanda İtiraz edenlerin, itiraz sebeplerini duruşma gününden en az üç gün Evvel yazılı olarak bildirmek kaydıyla duruşmada hazır bulunabilecekleri hususunun 7101 sayılı İcra ve İflâs Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun’un 288/2 hükmü gereğince Duyuru VEİHTAR olunur.18/11/2020

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/701040/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/durusma-gununun-ilanen-tebligi


FATİH DOĞRU | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*