EVRAMA MAĞAZACILIK TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilanı

EVRAMA MAĞAZACILIK TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: EVRAMA MAĞAZACILIK TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 38330424087 / ESKİŞEHİR VERGİ DAİRESİ / ESKİŞEHİR

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 38546 / ESKİŞEHİR

DOSYA Esas NO: 2018/1241

Duyuru METNİ

İ L A N
EVRAMA MAĞAZACILIK TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ – SALİH ŞAHBAZ – HALİL İBRAHİM ŞAHBAZ- OSMAN ŞAHBAZ KONKORDATO KOMİSER KURULUNDAN
(Eskişehir Asliye Ticaret Mahkemesi’nin 2018/1241 Esas Sayılı Dosyası)

Esas NO : 2018/1241 Esas

Eskişehir Asliye Ticaret Mahkemesi’nin 2018/1241 Esas sayılı dosyasında EVRAMA MAĞAZACILIK TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (Mersis No : 03830424087000310) ile 38*******20 T.C. Kimlik nolu SALİH ŞAHBAZ, 38*******68 T.C. Kimlik nolu HALİL İBRAHİM ŞAHBAZ ve 18*******34 T.C. Kimlik nolu OSMAN ŞAHBAZ hakkında garanti mühlet kararı verilmiştir. İcra İflas Kanunu’nun konkordato projesinin alacaklılara sunulması ve bu kapsamda alacaklılar toplantısının yapılmasına ilişkin süreç gereğince, İİK 302 maddesine göre borçlu şirketten ve şahıslardan alacaklı olan ve alacaklarını bildirenler ile alacağını bildirmemekle birlikte bilançoda kayıtlı Çek-Senet ve Cari Hesap Alacaklıları ile bir yılı geçmiş işçi ücret vs. alacaklılarla alacaklılar toplantısı yapılacaktır.
03.12.2020 tarihinde saat 14.00’te Çamlıca Mahallesi Mustafa Paşa Sokak No 61 Tepebaşı/ESKİŞEHİR adresinde bulunan ANEMON OTEL’de toplantının yapılmasına karar verilmiştir.
Alacaklılar, İcra ve İflas Kanunu’nun 301. maddesi gereğince alacaklılar toplantısından önceki yedi gün içinde konkordato komiserinin uhdesinde bulunan belgeleri “Hoşnudiye Mahallesi Ayşen Sokak No 4 G Blok Daire 10 (NOVACİTY) Tepebaşı / ESKİŞEHİR” adresinde resmi mesai günlerinde (Cumartesi-Pazar Dış) saat 9:00/12:00– 14:00/17:00 arasında inceleyebilecektir.
Alacaklılar, alacaklılar toplantısına bizzat katılabilecekleri gibi, kendilerini bir avukat aracılığıyla da temsil ettirebilirler. Toplantıya bizzat katılacak gerçek kişilerin kimlik belgeleri aslını ve fotokopisini; tüzel kişilerin temsilcilerine ilişkin temsil belgesi ile imza sirküleri aslı ve fotokopisini getirmeleri; toplantıya katılım sağlayacak avukatların konkordato görüşmelerine katılım, Barış, feragat ve ibra yetkilerini içerir onaylı vekaletname suretini sunmaları gerekmektedir.
Toplantıya katılmayan alacaklılar, alacaklılar toplantısını takip eden yedi gün içinde yazılı olarak oylarını kullanabileceklerinden (iltihak edebileceklerinden), bu durumda olan alacaklıların oylarını hangi yönde kullandıklarını gösteren yazılı belgeyi yukarıda belirtilen belgelerle birlikte “Hoşnudiye Mahallesi Ayşen Sokak No 4 G Blok Daire 10 (NOVACİTY) Tepebaşı / ESKİŞEHİR” adresine, toplantıyı takip eden yedi gün içinde teslim etmeleri gerektiği, İcra ve İflas Kanunu’nun 288. maddesince ilan olunur.
Konkordato Komiser Heyeti
Doç. Dr. Ahmet KARAKOCALI- İlhan UYGUR- Celal DURAN

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/696940/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-alacaklilar-toplantisina-Çağrı-ilani-


EVRAMA MAĞAZACILIK TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*