Evde Ek İş : Somun ve Civata Paketleme

Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak
Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Birçok insan son dönemde yaşanan ekonomik kriz ve yükselen enflasyon nedeniyle ay sonunu zor getirmeye başladı. Türk Lirasının değer kaybetmesiyle kişilere ve ailelere artık yetmeyen maaşlar insanların gelir elde edip para kazanabileceği ek işler araştırmaya başlamasına neden oldu.

Birçok küçük atölye ve fabrika ürettiği veya satışını yaptığı ürünlerin paketlemesini kendi bünyesinde gerçekleştirir. Bazı firmalar ise paketleme işi için personel istihdam etmenin maliyetini azaltmak amacıyla paketleme işlerini dışarıya taşere ederler.

Taşere edilen paketleme işlerini ihtiyacı olan ve kendi evinde çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler alarak bu basit işlerden hatırı sayılır paralar kazanabilirler.

Evde somun ve civata paketleme işi de ek gelir sağlayan ve evde veya boş zamanlarda yapılabilecek işlerden birisidir.

Somun nedir? Paketleme işi nasıl yapılır?

Evde civata vida somun paketleme işi ile para kazanmak
Evde civata vida somun paketleme işi ile para kazanmak

Ortasına rehber çekilerek üretilen, cıvata ve saplama ile beraber kullanılan, bağlantı personellerinin birbirine daha sıkı tutunmasını sağlayan pirinç, metal yada çelikten üretilen parçaya somun denir. Somun imalatı yapan fabrikalar seri bir şekilde hem yurt içi hemde ülke dışına sevkiyat gerçekleştirirler. Yoğun bir şekilde somun imalatı yapan fabrikalar dönemsel olarak ellerinde ki iş yükünü azaltmak için işlerin bir bölümünü dışarıda yaptırmayı seçenek ederler. Evde civata ve somun paketleme işi de bu iş bölümünden birisi.

Fabrikaların vereceği somunları paketleyip evde ek iş yaparak gelir elde etmeniz olası. Bunun için kolay bir kaç işlem yapmanız yeterli olacaktır. Yapacağınız işlemleri firma yetkilisi size kısa çaplı bir eğitim vererek anlatacak. Çok kısa bir özet geçmemiz gerekirse şayet, somun paketleme işi şu şekilde yapılmakta; fabrikalar küçükten büyüğe takriben olarak 10 değişik somun çeşidini size teslim edecek. Somun çeşitleri arasında çelik somunlar, flanşlı somunlar ve uzatma somunları bulunmaktadır. Bu somun çeşitlerini büyükten küçüğe her pakete 1 adet gelecek şekilde yerleştirip paketleme işini kısa müddette bitirmiş olacaksınız.

Somun paketleme işi kaç para kazandırır? Müracaat nasıl yapılır?

Evde Paketleme İşi ile Para Kazanmak
Evde Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Eviniz ortamında rahat bir şekilde yapacağınız bu iş fırsatı ile paketlediğiniz ürün başına yada toplu olarak size verilecek iş başına ödeme alırsınız. Paket başına alacağınız fiyat 50 kuruş civarında olacakken, toplu olarak verilecek olan iş modelinde ise, firmanın belirteceği müddette işleri teslim ederek haftalık 250 TL, düzenli olarak çalıştığınız taktirde ise aylık 1.000 TL kazanç sağlamış olacaksınız.

Aşağıda bulunan ek iş müracaat formunu ayrıntılı bir şekilde doldurup göndererek somun paketleme işi için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Firmalar bu iş için rastgele bir deneyim, tecrübe yada yaş hududu bulunmamakta. Dileyen herkes bu iş için müracaatta bulunabilir. Yapılan tüm müracaatlar fabrikalar tarafından değerlendirildikten sonra iş vaziyetine göre sizinle iletişime geçecekler.


Para Kazanmak / Evde Ek İş bölümümüzde yayınlanan “Somun ve Civata Paketleme işi ile evden para kazanmak” başlıklı bu özgün içerik para ihtiyacı olan ve evinde ek iş yaparak gelir elde etmeyi hedefleyenler için hazırlanan bilgilendirme yazısıdır.

Siz de evde ek iş yaparak gelir elde etmeyi umuyorsanız paketleme ve diğer evde yapılabilecek işleri araştırabilirsiniz.


Ayrıca Bakınız : Yatırım Yapmadan İnternetten Para Kazanmanın 10 Yolu


Ayrıca Bakınız : Franchising Nedir? Ne Anlama Geliyor?


Ayrıca Bakınız : Google Reklamlarından Para Kazanmak Hayal mi?


Ayrıca Bakınız : Sanal Kredi Kartı Nedir, Nasıl Kullanılır?


Ayrıca Bakınız : Para Kazandıran Hobiler


Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans


Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

4 yorum

  1. İstanbul Maltepe’de oturuyorum. Elim becerikli ve çabuktur. İstenilen her işi istisnasız büyük bir ihtimam ve titizlik ile yapar, zamanında teslim ederim. Küçük çocuğum olduğu için işe gidemiyorum ve bu yüzden evimde çalışmak istiyorum. Bu tür bir iş benim için ek iş değil, geçim kaynağım olacaktır. Süreklilik istenirse devam edebilirim. İlginize teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*