Ev kredisine iki günde üstün dereceli talep

Konut kredisine iki günde rekor talep

Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank Ev kredisi faiz oranlarını geçen hafta yüzde 1’in altına düşürdükten sonrasında müşterilerin talebi üstüne ortak bir izahat yapmış oldu

Toplam 13 bin müşteriden, Ev kredisi başvurularında 2,1 milyar liradan Oldukça bulunduğunu belirterek, “Bugüne dek iki gün içinde belirtilen Müracaat miktarının en yüksek olduğu Ev kredisi başvurusu.

Vatandaşların yoğun ilgisinin olduğu dönemde devam etmeleri planlanıyor.

Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank, geçtiğimiz hafta Ev kredisi faiz oranlarını düşürdü ve ikinci el de Dahil olmak suretiyle aylık yüzde 0,99’dan süregelen vadede 180 aya varan vadede Tüm vatandaşlara kredi sundu.

Devlete ilişik üç bankanın arkasından, Ziraat Iştirakı ve Vakıf Iştirakı da Ev finansmanı oranlarını düşürdü. CAME

Toplumsal medya hesabından Gömü ve Maliye Bakanı Berat Albayrak temalı bir açıklamada, “Devlet bankaları tarafınca başlatılan faiz oranı, inşaat sektörü vatandaşlarının seferber edilmesini beklerken inşaat sektörü düşük bir kredi talebi bekliyor: Dengeleme sürecinin kazançlarını kısa sürede daha da ileri götüreceğiz 19

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 677 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*