EURUSD teknik çözümleme, EURUSD çifti, potansiyel tecim kurulumu

EURUSD çiftinde bir kama deseni oluşumu olmuştur. Günlük EURUSD teknik analizine bakıldığında parite, 1.10859 'de Anne destek seviyesini kırana kadar ya da 1.12405 ' de 1.12855 'te tehlikeli sonuç direnç seviyesini kırana kadar yavaş Devinim gösterme olasılığı yüksektir. Var oluşum Falling Wedge ile ilişkilendirildiği için, şanslar Devasa yükseklikte, yükseliş eğilimi göreceğiz. Düşen Kama'nın tehlikeli sonuç direnç seviyesinin üstündeki fiyatın net bir halde kırılması bizlere uzun siparişler vermek için eşi olmayan bir fırsat verecektir. Aksine, fiyatının destek seviyesinin altında günlük olarak kapanması, satıcıları bu pazarda Art getirecektir.

EURUSDUSD teknik çözümleme

 EURUSD 19- Jun-2019

Şekil: EURUSD teknik çözümleme

Yukarıdaki şekilde, fiyatın sınırı olan bölgede işlem gördüğünü açıkça görebilirsiniz. Şu anki düşen kama düzenini bozmadığı sürece olgunlaşmamış bir hareketle herhangi bir işlem gerçekleştirme. Bundan dolayı, EURUSD çifti ile işlem yapmak için potansiyel bir boğa kırılması arayın.

Özet

Orta vadeli piyasa trendi: Düşüş

1.12540 19659006] Destek bölgesi: 1.10455-1.10052

Potansiyel Tecim Kurulumu: 19659006] Lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin. Bizim benzer biçimde Feysbuk'ta ve grubumuza katılın.

Zenpara – Para ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1676 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*