Euro, dolar karşısında zirvede haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Euro, dolar karşısında zirvede haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Korona virüs pandemisi dünya ekonomilerini zorlamaya devam ederken, piyasaların gözü aşı haberlerinde…  

Aşılara ilişkin Müspet gelişmeler salgında ABD’den daha iyi durumda olan Avrupa para birimi euroya ABD Doları karşısında destek veriyor. Euro söz konusu gün ABD Doları karşısında Nihayet 2 haftanın en yüksek seviyesi olan 1,1905 seviyesine kadar yükseldi.

Commerzbank analistleri, bu harekete Karşın Umut vermeyerek euronun 1,1920 dolar olan ve 9 Kasım’da görülen aylık en zirvesini aşamadığına dikkat çekerek, dar bir bantta sıkışma olduğunu ifade etti. Euro/dolar paritesinin Nihayet 3 aydır dar bir bant içinde Devinim ettiğini belirten analistler, 1,920-1,1926 seviyesinin aşılamaması halinde aşağıda 1,1682 seviyesindeki 6 aylık desteğe doğru bir Art çekilme olabileceğine dikkat çekerken, 1,1926 direncinin kırılması halinde 1,2014 seviyesine doğru bir Devinim olabileceğini vurguladılar.

Döviz kurları yeni haftada yükselişte

Kovid-19 tedbirleri Avrupa’da hizmet PMI’ları vurdu

Avrupa borsaları haftaya yükselişle başladı

Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1691 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*