ESRA ALKURT | Konkordato Takip Konkordato ilanı

ESRA ALKURT | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: ESRA ALKURT

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2018/1052

Duyuru METNİ

İ L A N
JİM SPOR MADENCİLİK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ -ALİ ALKURT -ESRA ALKURT
KONKORDATO KOMİSER KURULUNDAN

(Eskişehir Asliye Ticaret Mahkemesi 2018/1052 E – 2019/193 K Sayılı Dosyası)
Esas NO : 2018/1052
KARAR NO: 2019/193

Eskişehir Asliye Ticaret Mahkemesi’nin 2018/1052 Esas, 2019/193 Karar sayılı dosyasında JİM SPOR MADENCİLİK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (Mersis No : 0484073284000011) 35*******44 T.C. Kimlik nolu ALİ ALKURT , 22*******26 T.C. Kimlik nolu ESRA ALKURT hakkında garanti mühlet kararı verilmiştir. İcra İflas Kanunu’nun konkordato projesinin alacaklılara sunulması ve bu kapsamda alacaklılar toplantısının yapılmasına ilişkin süreç gereğince, İİK 302 maddesine göre borçlu şirketten alacaklı olan ve alacaklarını bildirenler ile alacağını bildirmemekle birlikte bilançoda kayıtlı Çek-Senet ve Cari Hesap Alacaklıları ile bir yılı geçmiş işçi ücret vs. alacaklılarla alacaklılar toplantısı yapılacaktır.
08.11.2020 tarihinde saat 14.00’te borçlu şirkete ait Kobi Org. San. Böl. 111. Cd. No:1 Odunpazarı/Eskişehir adresinde bulunan şirket merkezinde toplantının yapılmasına karar verilmiştir.
Alacaklılar, İcra ve İflas Kanunu’nun 301. maddesi gereğince alacaklılar toplantısından önceki yedi gün içinde konkordato komiserinin uhdesinde bulunan belgeleri “Hoşnudiye Mahallesi Ayşen Sokak No 4 G Blok Daire 10 (NOVACİTY) Tepebaşı / ESKİŞEHİR” adresinde resmi mesai günlerinde (Cumartesi-Pazar Dış) saat 9:00/12:00– 14:00/17:00 arasında inceleyebilecektir.
Alacaklılar, alacaklılar toplantısına bizzat katılabilecekleri gibi, kendilerini bir avukat aracılığıyla da temsil ettirebilirler. Toplantıya bizzat katılacak gerçek kişilerin kimlik belgeleri aslını ve fotokopisini; tüzel kişilerin temsilcilerine ilişkin temsil belgesi ile imza sirküleri aslı ve fotokopisini getirmeleri; toplantıya katılım sağlayacak avukatların konkordato görüşmelerine katılım, Barış, feragat ve ibra yetkilerini içerir onaylı vekaletname suretini sunmaları gerekmektedir.
Toplantıya katılmayan alacaklılar, alacaklılar toplantısını takip eden yedi gün içinde yazılı olarak oylarını kullanabileceklerinden (iltihak edebileceklerinden), bu durumda olan alacaklıların oylarını hangi yönde kullandıklarını gösteren yazılı belgeyi yukarıda belirtilen belgelerle birlikte “Hoşnudiye Mahallesi Ayşen Sokak No 4 G Blok Daire 10 (NOVACİTY) Tepebaşı / ESKİŞEHİR” adresine, toplantıyı takip eden yedi gün içinde teslim etmeleri gerektiği, İcra ve İflas Kanunu’nun 288. maddesince ilan olunur.
Konkordato Komiser Heyeti
Doç. Dr. Ahmet KARAKOCALI-
Öğr.Gör. Zeki KARABULUT (SMMM)
Makine Müh. Rıza Erhan KUTLU

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/688290/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-komiserliginden-alacaklilar-toplantisina-Çağrı


ESRA ALKURT | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*