Ericsson’un Cradlepoint’i satın alma süreci tamamlandı

Ericsson, kurumsal pazar için Wireless Wan Edge 4G ve 5G çözümlerinde ABD merkezli bir pazar lideri olan Cradlepoint'i satın aldı. Satın alma, Ericsson'un hızla genişleyen Kurumsal 5G alanında pazar payını artırma stratejisinde Mühim bir rol oynayacak.

Satın alma, Ericsson'un Cradlepoint'i 18 Eylül 2020'de satın alma niyetini açıklamasının ardından tamamlandı. Ericsson, satın alma için Var Akça varlıklarının yaklaşık 1 milyar ABD Dolarını ödedi. 2019'da 1,2 milyar kronluk satışla Cradlepoint'in brüt kar marjı yüzde 61 oldu. Ericsson'un operasyonel marjlarının 2021 ve 2022'de yaklaşık yüzde 1'den Menfi etkilenmesi bekleniyor. Bunun yarısı, satın alımdan kaynaklanan maddi olmayan varlıkların amortismanı ile ilgili. Cradlepoint'in 2022'ye kadar Akça akışına katkıda bulunması bekleniyor.

Cradlepoint'in çözümleriyle şirketler, hücresel teknolojiyi kullanarak tesisleri, araçları, mobil iş güçlerini ve IoT cihazlarını Sade ve güvenli bir şekilde bağlayabilirler. Her iki şirketin kombinasyonu & # 39; işletmeler için 5G destekli hizmetlerin çözüm portföyleri, Ericsson'un müşterileri için paha biçilmez yeni gelir akışları yaratacak ve ağlara yapılan yatırımların getirilerini artıracak. Ericsson'un küresel varlığı ve dünyanın önde gelen hizmet sağlayıcılarıyla uzun süredir devam eden ilişkileri, Cradlepoint'in uluslararası pazara açılmasına Muavin olacaktır.

Cradlepoint, Ericsson içinde bağımsız bir Taraf Kurum olarak Etkinlik gösterecek. 5G dijital dönüşümü ve işletmeleri hızlandırırken, şirket Var pazar ivmesini geliştirmeye devam edecek. gelişmiş bağlantı hizmetlerine olan ihtiyaç artar. Şirket, Ericsson & # 39; un Kurumsal Teknolojiler ve Yeni İşletmeler biriminin bir parçası olacak.

Teknoloji ve Yeni İşlerden Sorumlu Kıdemli Reis Yardımcısı Asa Tamsons şunları söyledi: “Ericsson ailesinde Cradlepoint'i görmekten heyecan duyuyorum. Cradlepoint'in pazar lideri çözümleriyle, kurumsal tekliflerimizi güçlendiriyor ve bir sonraki kurumsal ağ dönüşümü dalgasına liderlik etme yolunda Mühim bir adım atıyoruz. Birlikte, üretkenliği artırmaya ve gerçek zamanlı hizmetler sunmaya Muavin olan ve kurumsal segmentlerde 5G'nin daha hızlı benimsenmesini sağlayan Nihayet müşteriler için çözümlerimizi daha da güçlendireceğiz. Bu, müşterilerimiz için 5G yatırımlarının Art dönüşünü hızlandırdığı için Çok Mühim bir gelişme. ”

Cradlepoint, Boise, Idaho, ABD'deki Genel merkezinden hizmet vermeye devam edecek. Şirketin ayrıca Kaliforniya'daki Silikon Vadisi'nde bir Ar-Ge merkezi ve İngiltere ve Avustralya'da ofisleri bulunmaktadır.

Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
online free course