ERHAN BOYVAT | Konkordato Takip Konkordato ilanı

ERHAN BOYVAT | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: ERHAN BOYVAT

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2019/725

Duyuru METNİ

ERHAN MAKİNA SİSTEMLERİ TAAHHÜT İNŞAAT TAŞIMACILIK AMBALAJ SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
ve
ERHAN BOYVAT
KONKORDATO KOMİSERLERİ KURULU’NDAN
Dosya No: Ankara Batı Asliye Ticaret Mahkemesi 2019/725 Esas

Hakkında 27.03.2020 tarihinde bir yıllık garanti mühlet kararı verilen konkordato talep eden Erhan Makine Sistemleri Taahhüt İnşaat Taşımacılık Ambalaj Endüstri ve Dış Tic. Ltd. Şti. ile Erhan Boyvat’tan alacaklı olanların alacak miktarlarını, dayanaklarını ve varsa delillerini on beş gün içinde; Ankara Endüstri Odası 2 ve 3. Organize Endüstri Bölgesi Alcı Mah. 2014. Cadde No: 3 Sincan/Ankaraadresine iadeli taahhütlü posta yoluyla yazılı olarak bildirmeleri, Ters halde alacakları bilançoda kayıtlı olmayan alacaklıların konkordato müzakerelerine kabul edilmeyecekleri, Oy kullanma hakkından yoksun kalacakları hususu; İcra ve İflâs Kanunu’nun 288, 290 ıncı maddesinin ikinci fıkrası ve 299 uncu maddeleri uyarınca ihtar ve ilan olunur.
Bildirimde Esas alınacak usul ve belgeler şu şekildedir;

  1. Geçici Mühlet tarihi (30.12.2019) itibariyle asıl alacak tutarı ile alacağı ispata yarar sözleşme/fatura vb. belgeler,
  2. Alacağa faiz işletiliyorsa, faizin türü, yüzdesi, dayanak belgesi ve geçici mühlet tarihindeki (30.12.2019) asıl alacak üzerinden varsa garanti mühlet tarihine (27.03.2020) kadar işlemiş faiz tutarının ayrıntılı dökümü,
  3. Alacağa istinaden borçlu şirket tarafından verilmiş teminat var ise, teminatın ne miktar için verildiği ile teminatın dayanak belgeleri,
  4. Alacağa istinaden devam eden hukuki süreç (dava/icra takibi) varsa ayrıntılı bilgisi,
  5. Mümkünse müstakbel Alacaklılar Toplantısı’na sizi/firmanızı temsilen katılacak kişinin kim olacağını ayrıntısıyla gösterir yetki belgesi ve imza sirküleri.

KONKORDATO KOMİSERLER KURULU

Prof. Dr. Turan EROLAv. Feridun ÇAKIR

Doç. Dr. İsrafil Güç

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/detay-iflas-hukuku-davalari-iik-konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-konkordato-alacaklilarini-alacaklarini-bildirmeye-Çağrı-ilani-799989.html


ERHAN BOYVAT | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1673 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*