Erdoğan: S-400’leri 2020’den itibaren kullanacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genişletilmiş İl Başkanları’nda Suriye ve ABD ile S-400 krizi hakkında açıklamalar yapmış oldu. Toplantı Ankara’da yapılmış oldu.

Erdoğan, ABD ile güvenli bir bölge kurma müzakerelerine ilişkin olarak, “Türkiye’nin doğusundaki terör koridorunu paramparça etmeye kararlıyız. Erdoğan, “Avrupa, ABD ambargoları bu problemi çözmemizi engellemeyecek.”

Pençe Operasyonları Erdoğan’ın değerlendirmelerini de yapmış oldu; “Hedefimiz, sınırın derhal haricinde bir güvenlik hattı oluşturmak için dik dağlar yerine teröristlerle sınır çizgisinde görüşmek. Ümit ederim bu mevzuda başarı göstermiş olamayız. Fırat’ın doğusundaki ve Şimal Irak’taki terör örgütlerinin bağlantılarını keseceğiz.

Erdoğan Erbil’deki konsolosluk subaylarına meydana getirilen saldırının da operasyonun doğru bulunduğunu gösterdiğini söylemiş oldu.

S-400’e ABD’nin de katmış olduğu krizi ele alan Erdoğan, Türkiye’nin 2020’de etken olan Rus hava müdafa sistemlerini kullanacağını deklare etti. Erdoğan,” Meclis’ten sonrasında 2020’de bu sistemi etken olarak kullanmak “dedi.

Türkiye’nin F-35’i Projeden çıkarılmaya atıfta bulunan Erdoğan, “Şimdi F-35’lere kadar bizlere 1 milyar 430 milyon dolara yaptığımız ödemeleri yaptık.” ülkemize gelmesine izin vermeyin ”dedi Erdoğan,“ F-35 vermeyin mi? Eh, peki, bu mevzuda tedbirlerimizi alıyoruz, başka bölgelere döneceğiz. ” , bir adam, bir adam… tek adam benim, senden bir adam öğrendik, Lakin tek adam biz değiliz ”dedi. Erdoğan d, bu Memleket rehberli demokrasiyi CHP’den öğrendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Hak ve Kalkınma Partisi üyelerinin yeni bir parti kurma mevzusundaki iddiaları hakkında da konuştu: Erdoğan şöyleki dedi: “Biri bir parti kuruyor, bunu yapıyor, asla endişelenmiyor. bu çalışmanın fiyatı 19

DW / EC, HT © Deutsche Welle İngilizce

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 866 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*