Erdoğan İl Başkanlarıyla Buluşacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısa bir tatilden sonra yarın parti değişimini sürdürecek. 81 il başkanıyla görüşecek olan Erdoğan, seçimlerin sonuçlarını değerlendirecek ve yeni süreç hakkında mesajlar verecek. AK Parti, 31 Mart Mahalli seçimlerinden ve 23 Haziran İstanbul yenileme seçimlerinden sonra başlayan muhasebe ve istişare sürecini yeniden hızlandıracak. Bu bağlamda Erdoğan, partisinin taşra başkanları ile görüşecek

. İlk değerlendirmeler sonucunda, partinin alt seviyesi ile istişareler başlatıldı.

YENİ İŞLEM MESAJI

Erdoğan, ilk Evvel partisinin milletvekilleri ile istişareler kapsamında grup toplantıları yaptı. Toplantılarda, seçim sonuçlarının değerlendirilmesinin yanı sıra, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk yılına ilişkin konular da tartışıldı. Belediye başkanları genişletilmiş toplantıya katılacak. Cuma günü yapılan AK Parti Genel merkezinde, Erdoğan'ın yeni süreç hakkında bir mesaj vermesi bekleniyor.

SİZE TEŞEKKÜR EDERİMİZ

Erdoğan'ın 31 Mart seçimlerinden sonra, partinin Cumhuriyet İttifakına olan trafiği seçimlerde en yüksek oldu. oylamaların il ve ilçe merkezlerine gitmesi planlanıyor. Erdoğan’ın, 31 Mart seçimlerinin yüzde 72’si ile ilin AK Parti’sine ilk ziyaretinde en yüksek oylamanın babanın taş ocağı Rize olması bekleniyor. Erdoğan, Kurban Bayramı'ndan sonra AK Parti'nin ilk aşamasında yoğunlaşacak, oyların yüzde 50'sinden fazlasının Trabzon, Kayseri, Konya, Erzurum, Şanlıurfa illerinde büyükşehirlere gitmesi planlanıyor.

Fazlı Sahan

Yeni Tan

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1668 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*