Erdoğan: Depremde can kaybı 58’e yükseldi haberi

Bugünün Mühim haberleri konusunda Erdoğan: Depremde can kaybı 58’e yükseldi haberi başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 19 Mayıs Stadyumu’nda düzenlenecek Samsun 7. Olağan İl Kongresi’nde konuşuyor.

Erdoğan’ın açıklamalarının satırbaşları şöyle:

“Seferihisar merkezli olarak İzmir’de yaşanan Zerzele sebebiyle bir kez daha İzmirli kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. 58 vefatımız var, 896 yaralımız var. Depremde hayatını kaybedenlere Tanrı’tan rahmet diliyorum. bugüne kadar Bütün afetlerde olduğu gibi İzmir depreminde evlerini kaybeden vatandaşlarımızı yeni konutlarına kavuşturacağız. EnkazlarınEnkazların kaldırılmasının ardından hemen çalışmalara başladık. Bakanlık ve kurumlarımız felaket bölgesinde gerekeni yapıyor. Dün Van kongresinden İzmir’e geçerek orada kriz merkezinde toplantımızı yaptık.Yıkıntı bölgesine giderek bilgileri aldık. Depremden etkilenen İzmirli kardeşlerimizin yaralarını soğuklar bastırmadan kapatmakta kararlıyız.

Samsun’un bizim gönlümüzdeki yeri başkadır. Samsun’a olan muhabbetimizin en yakın şahidi sizlersiniz. Geçtiğimiz Sene 19 Mayıs günü buraya gelerek gençlerimizle buluşmuştuk. 19 Mayıs’ta başlayan Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına kadar sürecek kutlamaları maalesef salgın nedeniyle sürdüremedik. TBMM’nin açılışın dahi sınırlı bir programla yetinmek zorunda kaldık. Geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimizle inşallah daha yürüyecek Çok yolumuz var. Türkiye’yi 2053 vizyonu ile buluşturma görevi üstlenen gençlerimize gereken altyapıyı bırakmakta kararlıyız.

İçinden geçtiğimiz bu tarihi süreçte kongrenin kritik bir süreç temsil edeceğine inanıyorum. Samsun’dan daha Çok destek bekliyorum. Dinamik sürecin lokomotifliğini AK Parti’nin Genel başkanından mahalle temsilcisine kadar herkes yapacaktır. Türkiye varsa biz varız. Türkiye güçlüyse biz güçlüyüz. Bunun için her fırsatta AK Parti milletin partisidir diyoruz. AK Parti şahsi hesaplarının aracı haline dönüştürmeye kalkarsa karşısında milletimizle birlikte bizi de bulur.

Kuruluşunun üzerinden 19 Sene geçmesine Karşın yenileyerek, tazelenerek iktidarını devam ettiren başka bir parti yoktur. Hiç kimseyi dışarıda bırakmadan yeni isimler ve yeni heyecanlarla AK Parti’yi büyütmeyi sürdürüyoruz. Aza sayımız 11 milyonu aştı. Samsun’un da yeni üyeler ve heyecanlarla bu gönül seferberliğinde en önlerde yer almasını bekliyorum.

Depremde can kaybı 58’e yükseldi

 

Depremde 33 saatin ardından bir Kişi daha kurtarıldı

 

6.6’lık Zerzele sonrası İzmir’de dakika dakika neler yaşandı

 

 

 


Zenpara Para ve Finans konusunda en büyük yardımcınız.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2513 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*