En Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 Güncel Liste

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 Güncel Liste
En Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 Güncel Liste

En kolay kredi veren bankalar ile ilgili araştırdığımız bankaların kredi ve faiz önerileri aktüel ve hızlıca alabileceğiniz krediler.

Gelir dokümansız, kefilsiz, evraksız; online olarak internetten veya SMS ile müracaat yapacağınız krediler ile ilgili bilgi vereceğiz.

Bankacılık teknolojisinin gelişimi kredi başvurularını da kolaylaştırmıştır. Bu gelişim buda kişilerin ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarının hatıranda karşılanması manasına gelmektedir. Krediniz 1 dakika veya 5 dakika içerisinde onaylanmaktadır. Yapmanız şart olan bankaların faiz oranlarını ve vade müddetlerini iyi hesaplamak olacaktır.

Bilgilendirme! Başvuru yaparken aceleci davranmamanızı önermekteyiz. Bütün bankalara aynı anda başvuru yapmanız kredi notunuzu düşürmez. Lakin kredi alma talihinizi düşürür. Bankalara yaptığınız başvurulardan bütün bankalar haberdar olmaktadır. Bankaları dikkatlice inceleyiniz ve yazımızın nihayetinde sizin için önerdiklerimizi okuyunuz. Bankaların ayrıntılarına geçmeden önce, bankalar tarafından kara listeye alınan yurttaşlarımızın Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar yazısını okumasını öneriyoruz.

Kimi bankaların kredilerine SMS, internet üzerinden, cep uygulamasından ve hem de bankamatik üzerinden dahi müracaat yapılabilmektedir. Banka müşterisi olmanız müracaatınızın hatıranda onaylanmasını daha çok kolaylaştırır.

QNB FinansBank Hatıranda Kolay İhtiyaç Kredisi:

Finansbank online kredi özelliği ile en kolay kredi veren bankaların başında bulunuyor. Bankaya gitmeden; Şubesiz, imzasız ve evraksız kredi sahibi olabilirsiniz. Kolay kredi olanağı veren bankalar listesinde ilk sırada bulunmaktadır. Online olarak müracaat için FinansBank internet şubesini ziyaret edebilirsiniz. Ürem oranları vade müddetlerine göre farklık gösterebilmektedir. Ürem oranı %1,27‘den başlamaktadır. En uzun vade müddeti ise 48 ay olarak belirlenmiştir.

Kredi müracaatı için hafta içerisinde olmanıza gerek yoktur. Acil ihtiyaçlarınızın çözümü için hafta sonu dahi onaylı krediniz hesabınıza hatıranda aktarılabilmektedir. Hem İnternet şubesinden hemde Finansbank cep şubesinden müracaat yapabilirsiniz.

# Kredi müracaat sınırı ise 1.000 – 35.000 TL arasındadır. Bu meblağlar arasındaki yaptınız müracaatınız onaylanır onaylanmaz hatıranda hesabınıza aktarılır.

AktifBank N Kolay Kredi Hatıranda (Sicili Bozuklar Buraya):

Bu bankanın en büyük özelliği sicilinize bakmadan hatıranda kredi verme olanağıdır. Kolay kredi veren bir banka, ama finansbank’taki ürem oranın hemen hemen iki katı bir ürem oranı istemektedir. Aktifbank kredisinin ürem oranı %2.29‘dur.

Yeniden 48 ay vade olanağı sunulmaktadır. Bu kredinin sınırı ise 30.000 TL’dir. Başka bir deyişle bu meblağa kadar müracaat yapabilirsiniz. Müracaatınız onaylanır onaylanmaz hemen PTT şubesinden kredinizi alabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi de yeniden buradan yeni PTT şubesinden aylık oalrak yapabilirsiniz.

Aktif Bank üzerinden 48 ay ile almış olduğunuz 30.000 TL’nin aylık taksit meblağı 1.132,72TL kredi tahsis fiyatı ise 150 TL tutmaktadır. Başvuru için aktifbank web sitesini ziyaret faktörüz yeterlidir.

OdeaBank Nakit Hazır Kredisi (SMS Başvuru):

Odeabank hemen kredi veren bankalar arasında 3. sırada bulunmaktadır. Vade müddeti üstte bahsi geçen bankalar ile aynı müddeti içermektedir. Bu kredinin farkı hem online olarak hemde SMS ile başvuru yapabilmenizdir. İlk olarak faiz oranından söz edelim isterseniz. 10.000 TL odeabank ihtiyaç kredisi için %1,39 faiz oranı uygulanmaktadır. Akabinde 10.000 TL için 53 tl gider fiyatı alınır.

SMS ile başvuru için NAKIT boşluk bırakıp TCKN yazıp 8444’e ileti göndermeniz yeterli olabilmektedir. Akabinde Odeabank müessesesel web sitesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

TEB En Kolay Kredi (SMS Başvuru):

Acil nakit sıkışıklığı çözümü için TEB kredi olanağı sunmaktadır. Şayet bir TEB müşterisiyseniz size özel düşük faiz oranlarından faydalanma olanağına kavuşursunuz. 12.000 TL‘ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hazır ve hızlı kredi olmasından dolayı bu şekilde verilmektedir. Sms ile başvuru yapabilmeniz için TC kimlik numaranızı yazıp 4466‘ya mesaj atmanız yeterlidir. Kredinin faiz oranı %1,55 olmasına rağmen vade müddeti düşüktür. Teb kolay kredinin vade müddeti 36 ay olarak belirtilmiş.

AkBank Şubeye Gitmeden Kredi:

Akbank şubeye gitmeden hatıranda kredi veren bankalar listesinde bulunmaktadır. İlk olarak başvuru sınırınızdan söz edelim. En fazla 30.000 TL başvuru da bulunabilirsiniz. Tabii bu kredinizi dokümansız kefilsiz ve imzasız olarak hatıranda kullanabilirsiniz.

Akbank bu kredi için % 1,49 faiz uygular. Bu kredi içinde online başvuru yapmanız olasıdır. Hatta hafta sonu gece bile başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylanınca hemen hesabınıza yatırılır. Başvuru için Akbank web sitesi veya Akbank dolaysız uygulamasını kullanabilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar İçin Hesapsız Müracaat Yapmayın!

Sevgili ziyaretçilerimiz, bu krediler tek tuş ile ve hatıranda hesabınıza gelen kredilerdir. Bu yüzden bankaların uyguladıkları ürem oranları bir hayli kabarık olabilmektedir. Size vereceğimiz bazı tavsiyeler olacaktır. Bunların ilki kredinin ürem oranı. Ürem oranı düşük olan kredi için müracaatınızı gerçekleştirin. Kredi alımlarınızda ki en büyük hassas nokta ise en az üremi nasıl öderim olacaktır.

Sözgelişi bir bankaya kolay kredi müracaatında bulundunuz. Bu kredinin toplam ödemesini azaltabilirsiniz. Bunun için yapmanız şart olan şey bütçenizi göz önünde bulundurmanızdır. Başka bir deyişle krediyi uzun vadede çekerseniz fazla ürem ödemiş olursunuz.

Bir örnek ile izah edecek olursak; A bankası üzerinden 20.000 TL kolay kredisi müracaatında bulunduğunuzu düşünelim. sözgelişi ürem oranı da %1,40 olsun. Evvela 36 vade için aldığınızı hesaplayalım. Bu müracaat neticesinde aylık 744,90 TL taksit ödersiniz. Toplamda ise bankaya 26.816,57 TL gibi bir meblağ ödemiş olacaksınız. Ama bu krediyi 48 vade ile aldığınızı düşünelim. Bu vade üzerinden hesapladığımızda 610,31 TL gibi bir aylık taksit meblağınız olacak.

Toplam ödemeniz ise 29.295,13 TL olacaktır. Buda demek oluyor ki 36 ay vade ile bu krediyi kullanırsanız tam 2.000 TLkarınız olmaktadır. En kolay şekilde kredi veren bankalar için yapacağınız müracaatlarda bütçenizi hesaplayın. Aylık verebileceğiniz en yüksek sınırı belirleyip düşük vade müddeti için müracaat yapın.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Ürem Oranları Tablosu

Kolay Kredi Veren Bankalar 2018 AktüelÜrem Oranları
FinansBank%1,27
AktifBank%2,29
OdeaBank%1,39
TEB%1,55 (36 Ay)
AkBank% 1,49

En kolay kredi veren bankaların 2019 yılı için yayınladığı kredi faiz oranları ve diğer güncel bilgilerin paylaşıldığı bu sayfa birtakım alıntılar içermektedir.

Ayrıca Bakınız :Aksak Rekabet Piyasası Nedir?


Ayrıca Bakınız : VakıfBank Borç Kapatma Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?


Ayrıca Bakınız : Hangi Para Birimi Daha Değerli


Ayrıca Bakınız : Yatırım Yapmadan İnternetten Para Kazanmanın 10 Yolu


Ayrıca Bakınız : Franchising Nedir? Ne Anlama Geliyor?


Ayrıca Bakınız : Google Reklamlarından Para Kazanmak Hayal mi?


Ayrıca Bakınız : Sanal Kredi Kartı Nedir, Nasıl Kullanılır?


Ayrıca Bakınız : Para Kazandıran Hobiler


Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans
Zenpara hakkında 1709 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*