EMİNE SEDEN AKKURT | Konkordato Takip Konkordato ilanı

EMİNE SEDEN AKKURT | Konkordato Takip Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: EMİNE SEDEN AKKURT

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: BİREYSEL

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: BİREYSEL

DOSYA Esas NO: 2020/622

Duyuru METNİ

T.C.İSTANBUL1. ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ

Esas NO : 2020/622

Konkordato talebinde bulunan davacılar TACA İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, TAYYAR AKKURT, TOLGA AKKURT veEMİNE SEDEN AKKURT vekili tarafından açılan ve mahkememizde görülmekte olan Konkordatonun Tasdiki davası nedeniyle;
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğünün 844583 nosunda kayıtlı TACA İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 20537032046 T.C Kimlik nolu TAYYAR AKKURT, 20408036340 T.C Kimlik Nolu TOLGA AKKURT, 20474034172 T.C Kimlik nolu EMİNE SEDEN AKKURT hakkında İİK. 288. maddesi yollamasıyla İİK. 287. maddesi gereğince 12.11.2020 tarihi saat 11:00’dan itibaren 3 AY GEÇİCİ MÜHLET VERİLMİŞTİR.
Alacaklıların ilandan itibaren 7 günlük garanti süre içinde dilekçeyle Mahkememize müracaat ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir Durum bulunmadığını delilleriyle birlikte ileri sürerek konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hususu İİK. 288. maddesi uyarınca ilanen tebliğ olunur. 12/11/2020

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/697777/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-gecici-muhlet-kararinin-ilanen-tebligi-


EMİNE SEDEN AKKURT | Konkordato Takip Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2384 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*