Elon Musk Tweet’ledi Dogecoin Uçuşa Geçti! › ZenparaBugünün Mühim Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri konusunda Elon Musk Tweet’ledi Dogecoin Uçuşa Geçti! › Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Elon Musk, SpaceX ile Dogecoin’i aya götüreceğini aktardı.

Dünyanında en Varlıklı ikinci insanı ve Bitcoin (BTC) destekçisi Elon Musk, Dogecoin hakkında tweet attı. Musk’ın tweetinin ardından Dogecoin fiyatı sıçradı. Elon Musk’ın tweetinin akabinde popüler kripto para birimi Dogecoin %30’un üzerinde artış kaydetti. Dogecoin an itibarıyla 0.065 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Elon Musk Starbase’i Mi Tanıtıyor?

Başarılı iş insanı Elon Musk‘ın son tweetinin konusu SpaceX ve Dogecoin oldu. Musk son tweetinde şunları kaydetti: “SpaceX, gerçek aya gerçek Dogecoin götürecek.”

Bu tweet büyük olasılıkla Musk’ın Starbesi’i tanıtmak için kullandığı başka bir yol gibi gözüküyor. SpaceX, Texas ve California lokasyonlarında roket gemisi inşa etme çalışmaları planlıyor. Planlamalara göre ilk çalışmalar Cameron County bölgesinde yapılacak. Popüler isim, geçtiğimiz günlerde Tekrar Twitter üzerinden birkaç ilan paylaştı. Buna göre Musk; şirketin yeni projesi için mühendisler, teknisyenler, mimarlar ve her türden Esas destek personeli aradığını duyurdu. Enteresan bir şekilde son zamanlarda Elon Musk’ın, Mars’a fırlatılmaya hazırlandıklarında SpaceX roket gemilerine Dogecoin veya Bitcoin (BTC) logosu koymayı planladığı iddia edildi.

Elon Musk her fırsatta Dogecoin’i favori kripto para birimi olarak açıklıyor. Ayrıca Musk, Bitcoin’i bir Kıymet deposu ifadesiyle tanımlarken enflasyondan korunma aracı olarak görüyor. Ancak hatırlanması gereken bir şey de bugünün 1 Nisan olduğu. Renkli kişiliği ile bilinen Musk’ın tweetindeki Latife, “gerçek” ifadesi olabilir.

Elon Musk’ın BTC Varlıkları Hakkında Çeşitli İddialar

Bu yılın başlarında Elon Musk, Tesla’nın Lider kripto para birimi Bitcoin’e 1.5 milyar dolarlık yatırım yaptığını duyurdu. Musk, geçtiğimiz Sene bir arkadaşından Armağan olarak aldığı 0.25 BTC’yi hala sakladığını aktardı. Bununla Birlikte topluluktaki spekülasyonlara göre, Musk’ın kendisini Bitcoin destekçisi ilan etmesinin ardından Bitcoin (BTC) varlığını agresif şekilde artırdığı söyleniyor

Dünyanın en Çok işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok farklı kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*