Ehil Trader’a Göre Ripple (XRP) Kış Uykusundan Uyanıyor ve Patlamaya Hazır! • ZenparaBugünün Mühim Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri konusunda Ehil Trader’a Göre Ripple (XRP) Kış Uykusundan Uyanıyor ve Patlamaya Hazır! • Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

2018 Ocak ayında Bitcoin‘in (BTC) çöküşünü tahmin ettikten sonra kripto para çevrelerinde efsanevi statüye ulaşan deneyimli bir trader, XRP’nin uzun süren ayı kış uykusundan uyanmaya hazır olduğunu söylüyor.

Daily Hodl haberine göre yeni bir tweet’te Peter Brandt, 430.900 takipçisine Ripple’ın Mahalli token’ı XRP’nin büyük emsallerine yetişme fitilini ateşleyebilecek büyük bir tersine dönüş modeli oluşturduğunu söyledi.

“Ters H ve S (Baş ve omuzlar) modelin tamamlanmasına bağlı.”

Capture 8

Brandt, XRP’nin nihayet boğa döngüsünü başlatabileceğine dair işaretler gösterdiğini söylese de, hala yedinci en büyük kripto varlığından Irak duruyor.

“OTC (tezgah üstü) Taşınır kıymet ticareti yapmıyorum. Bu tür Taşınır kıymetlerle ticaret yapsaydım, XRP ilgimi çekerdi. XRP, Ripple Labs tarafından verilen bir güvenliktir.”

Brandt’ın XRP’den uzaklaştığı biliniyor. Ocak ayındaki bir strateji oturumunda deneyimli trader, XRP’nin sonunda patlak vermesine Karşın bunun uzun vadeli bir yatırım olduğuna hala ikna olmadığını belirtti:

“Çoğunuzun Ripple hayranı, XRP hayranı olduğunu biliyorum. Üzgünüm, bu konuda heyecanlanamıyorum. Geçmişte bunu sizinle defalarca konuşmuştum. Benim için bu bir Bitcoin hikayesi. Bitcoin eski paradır. Dikkatini dağıtmak istemiyorum çünkü bence hepsinin büyükbabası Bitcoin olmaya devam edecek. XRP Çok iyi bir patlama yapabilir ancak aynı zamanda bir kırılım da olacak. Dolayısıyla, odak noktam Bitcoin olmaya devam edecek ve Bitcoin’e Başka her şeyin turnusol testi olarak bakacağım.”

Bitcoin’e gelince trader Var boğa piyasası sona ermeden Evvel 240.000 dolara kadar yükselebileceğini tahmin ettiği için önde gelen kripto para biriminde uzun vadeli yükseliş düşüncesine sahip:

“Bitcoin, son on yılda üçüncü parabolik ilerlemesini yaşıyor. Aritmetik ölçekte parabolik bir ilerleme son derece nadirdir.”

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*