DÜZNAK LOJİSTİK İNŞAAT TURİZM ORMAN ÜRÜNLERİ TEMİZLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilanı

DÜZNAK LOJİSTİK İNŞAAT TURİZM ORMAN ÜRÜNLERİ TEMİZLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato İlanı

Konkordato ilanları bölümümüzde ülkemizizn ekonomik gidişatına paralel olarak yakın zamanda konkordato koruma tedbiri ve kararı almış firmaları güncel olarak sizlere sunuyoruz.

Adi / SOYADI / UNVANI: DÜZNAK LOJİSTİK İNŞAAT TURİZM ORMAN ÜRÜNLERİ TEMİZLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

VERGİ NUMARASI / VERGİ DAİRESİ: 33600057285 / DÜZCE

TİCARET SİCİL NUMARASI / KAYIT YERİ: 81/4744 / DÜZCE

DOSYA Esas NO: 2019/136

Duyuru METNİ

İ L A N
T.C.
DÜZCE
3. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
(ASLİYE TİCARET MAHKEMESİ SIFATIYLA)
Esas NO : 2019/136

Davacısı Düzce Ticaret Sicilinde 4744 numarasına kayıtlı, “Akyazı Köyü Melen Mevkii 278 Parsel Merkez/Düzce” adresinde Etkinlik gösteren Düz Nak Lojistik Turizm Orm. Mahsul. Temizlik San. Tic. Ltd. Şti. İsimli firması tarafından açılan işbu dava dosyasına konkordato komiser heyeti olarak görevleri devam eden komiserler tarafından hazırlanan Alacaklıları Alacaklarını Bildirmeye Çağrı İlanı 06/10/2020 tarihli yazımızla Basın Duyuru Kurumuna gönderilmiş, Basın Duyuru Kurumu tarafından 09/10/2020 tarihinde Düzce Parantez Gazetesi ve Resmi Duyuru Portalı’nda yayımlattırılan Alacaklıları Alacaklarını Bildirmeye Çağrı İlanına ek olarak aşağıda belirtilen hususlar ilan olunur.
Adres : Komiser ;
Sonay MACİT

Kudret TAŞ
Nurullah Cumhur AVCIOĞLU
Akyazı Köyü Melen Mevkii 278 parsel Merkez/DÜZCE
Konkordato Komiser Heyeti
Sonay MACİT
Nurullah Cumhur AVCIOĞLU
Kudret TAŞ

Duyuru ADRESİ: https://www.ilan.gov.tr/ilan/679947/iflas-hukuku-davalari/konkordato-ve-muhlet-iik-288inci-md-/konkordato-komiserliginden-alacaklilara-cagri


DÜZNAK LOJİSTİK İNŞAAT TURİZM ORMAN ÜRÜNLERİ TEMİZLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konkordato ilan etti.

Unutmayın, konkordato geçici bir koruma tedbiridir. Konkordato, iflas ve iflas erteleme tamamen farklı kavramlar ve tanımlardır. Konkordato alan firmalar ekonomik sebeplerden Dolayı geçici olarak koruma tedbiri alırlar ve konkordato ilanı iflas yada firmanın batması anlamına kesinlikle gelmemektedir.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 967 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*