Düğün görüntülerini izleyince hıçkırıklara boğuldu

Bugünün Mühim haberleri konusunda Düğün görüntülerini izleyince hıçkırıklara boğuldu başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Bursa’da yoğun bakım servisinde hemşire Funda Çekiç (27), yakalandığı korona virüsü yenerek, sağlığına kavuştu. 30 günlük tedavi sürecini anlatırken gözyaşlarını tutamayan Çekiç, sosyal mesafesiz düğün görüntülerini izlediği sırada, “İlk Kez görüyorum, keşke görmeseydim. Çok korkunç ve üzücü” dedi.

Bursa Kent Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Servisi’nde 1 yıldır hemşire olarak Görev yapan ve evli olan Funda Çekiç’e 5 Mayıs’ta korona virüs testi yapıldı. Çekiç’in ateş ve bel ağrısı şikayetiyle yaptırdığı testi pozitif çıktı. Görev yaptığı hastanede tedavi altına alınan Çekiç, 13 gün boyunca Rasat altında tutuldu. Hemşire arkadaşlarının desteği ve gördüğü tedaviyle sağlığı normale döndü.

Ancak hala testi pozitif Netice verdiği için 17 gün boyunca evde karantina altında kaldı. Korona virüse karşı 30 gün mücadele veren hemşire Çekiç, iyileşmesinin ardından görevine Art döndü. Çekiç, tedavi sürecini ve eşiyle ayrı kaldığı dönemi anlatırken gözyaşlarını tutamadı. Ayrıca Bursa’da yaşanan sosyal mesafesiz plaj, düğün ve asker uğurlama görüntülerini izleyen Çekiç, bu duruma üzüldüğünü söyledi.  

koronavirusu-yenen-funda-hemsire-yasadiklarini-gozyaslariyla-anlatti-tedbirsizlige-tepki-gosterdi-8590-dhaphoto3.jpg

 

‘KORKUNÇ, KEŞKE GÖRMESEYDİM’

Hemşire Çekiç, Bursa’da sosyal Ara ve hijyen kurallarının unutulduğu Kıyı, cadde, Alan ve düğün görüntülerini izlerken ise “Korkunç, gerçekten Çok üzülüyorum. İnsanların biraz daha bilinçli ve farkında olmasını istiyorum. Bu süreç Çok uzadı ve muhtemelen daha da uzayacak gibi. O kadar tedirgin şartlarda mesleğimizi icra etmeye çalışıyoruz ki bazen birbirimizden bile korkuyoruz. Bu süreci bitirdikten sonra hep birlikte böyle eğlenmeliyiz. Ama şu anda değil. Bu görüntüyü ilk Kez görüyorum, keşke görmeseydim. Çok korkunç ve üzücü görüntüler” ifadelerini kullandı.

koronavirusu-yenen-funda-hemsire-yasadiklarini-gozyaslariyla-anlatti-tedbirsizlige-tepki-gosterdi-8590-dhaphoto8.jpgkoronavirusu-yenen-funda-hemsire-yasadiklarini-gozyaslariyla-anlatti-tedbirsizlige-tepki-gosterdi-8590-dhaphoto12.jpg

 

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1678 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*