Dolar kuru söz mevzusu gün ne kadar? (17 Ekim 2019 dolar – euro tutarları)

Dolar kuru bugün ne kadar? (17 Ekim 2019 dolar - euro fiyatları)

17 Ekim 2019 tarihindeki döviz alım-satım fiyatlarındaki Nihayet Durum

Dolar / TL söz mevzusu gün 5,89 civarında işlem görüyor

Euro / TL 6.55 seviyesindedir

BIST 100 endeks güne 94.134.05 puan yatay seyirle başladı. O Zaman 94 binin üstünde izliyor. 19659005] İngilizlerin Avrupa Birliği’nden (Brexit) ayrılma olasılığı, Sterlin’in dolara karşı Kıymet kazandığını Fark ediyor. Anlaşmanın haberi ile sterlin, Mayıs ayından bu yana dolar karşısında en yüksek seviyesine ulaştı. Neredeyse yüzde 1’lik bir artışla 1.2990 dolara ulaştı. GBP / TRY 7.55 civarında işlem görüyor.

Uzmanlar kuzeydeki devam eden Sulh Bahar Suriye’nin ABD ile yürütülen operasyonel ve diplomatik ilişkilerde geliştiğini, odaklanma gündeminde olmaya devam ettiğini söylemiş oldu. [19659005] Türkiye ABD Reis Yardımcısı Mike Pence ve Dışişleri Bakanı Mike Pompeo nun yapmış olduğu görüşmelerde, uzmanların söz mevzusu gün veri gündeminin yoğun bulunduğunu, hafta içi Yöresel para birimlerinin ve banka istatistiklerinin, İngiltere’de perakende satışların yoğunlaştığını belirttiği pazarlar mevzusunda belirleyici olacağı açıklandı.

Uzmanlar, USD / TL’nin teknik kapanışlarının 5.90’ın altında olması durumunda, 5.84 ve 5.76 seviyelerinin gündemde olacağını belirtti;

VID direnç konumunda olacak. EO: BARIŞ PINARI DENGELERİ NASIL DEĞİŞTİR? (MÜNBİÇ’DEN YENİ GÖRÜNTÜLER)

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 931 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*