Dolar kuru söz konusu gün ne kadar? (10 Aralık 2020 dolar – euro fiyatları)

Dolar kuru bugün ne kadar? (22 Ekim 2020 dolar - euro fiyatları)

Ekonomi bölümünde Dolar kuru söz konusu gün ne kadar? (10 Aralık 2020 dolar – euro fiyatları)başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Hafta boyu 7,80’in hemen üzerinde dar bir bant aralığında Devinim eden dolar/TL, söz konusu gün 7,87 seviyelerinde işlem görüyor. Euro/TL ise 9,53’den değerleniyor.

Uzmanlar, söz konusu gün Vatan içinde veri gündeminin sakin olduğunu, Vatan dışında ise Avrupa Merkez Bankası’nın (ECB) toplantısı, ABD’de Tüketici Fiyat Endeksi, haftalık işsizlik başvuruları ve federal bütçe dengesi verilerinin takip edileceğini bildirdi.

Yeni tip corona virüs (Covid-19) aşısı ile ilgili gelişmeler, Brexit görüşmeleri ve Avrupa Birliği Liderler Zirvesi’ne ilişkin haber akışının piyasaların odağında bulunduğunu ifade eden analistler, ECB kararları ve sonrasında ECB Başkanı Christine Lagarde’ın açıklamalarının da yatırımcı kararları üzerinde belirleyici olacağını kaydetti.

VİDEO: BEKLENTİYİ AŞAN ENFLASYON, MERKEZ’İN KARARINA YANSIR MI?-ARŞİV

Bugünün Mühim Ekonomi haberleri konusunda Dolar kuru söz konusu gün ne kadar? (10 Aralık 2020 dolar – euro fiyatları) başlıklı yazımızı okudunuz.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1699 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*