Dolar kaç TL? (6 Ocak 2021 dolar – euro fiyatları)

Dolar kuru bugün ne kadar? (22 Ekim 2020 dolar - euro fiyatları)

Ekonomi bölümünde Dolar kaç TL? (6 Ocak 2021 dolar – euro fiyatları)başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Türk Lirası, dolar ve euro karşısında yeni güne sakin bir başlangıç yaptı. Dün neredeyse Bütün gün 7,40’ın üzerinde seyrettikten sonra akşam saatlerinde 7,38’e çekilen dolar/TL, bu sabah saatlerinde de benzer seviyelerini koruyor.

Euro/TL’de de 9,08 seviyeleri söz konusu.

Dolarda küresel kan kaybı sürerken dolar endeksinin son 2.5 yılın en düşük seviyesi olan 89.50’nin altına geriledi. ABD’de Georgia seçim sonuçları beklenirken euro/dolar paritesi 1.23 seviyesini aştı.

Fed’in 15-16 Aralık FOMC toplantısına ilişkin tutanaklar saat 22.00’de açıklanacak. Fed, söz konusu toplantıda faiz oranında bir değişikliğe gitmemişti. Fed yılın ilk toplantısını 27 Ocak tarihinde gerçekleştirecek.

Bugünün Mühim Ekonomi haberleri konusunda Dolar kaç TL? (6 Ocak 2021 dolar – euro fiyatları) başlıklı yazımızı okudunuz.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1699 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*