Dolar 8.30’u geçti – Zenpara

Mühim Ekonomi haberleri konusunda Dolar 8.30’u geçti – Zenpara başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Hafta başında 8 lira barajını yıkan dolar söz konusu gün de rekor tazeledi. Euro da 10 liraya doğru yaklaştı. Öğleden sonra dolar 8,32 liraya yükselirken, euro 9,71, sterlin 10,76 lirayla rekor tazeledi.

Altın fiyatları da döviz kurları da güne yeni rekor seviyelerde başladı. İstanbul serbest piyasada dolar 8,20 liradan, euro 9,66 liradan, sterlin ise 10,70 liradan açılış yaptı. Öğleden sonra dolar 8,32 liraya yükselirken, euro 9,71, sterlin 10,76 lirayla rekor tazeledi.

Bankalar doları ortalama olarak 8,40 lira seviyesinden satarken, Halk bankaları 8,50-8,54 lirayla başta bulunuyor.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Pay senetleri Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2280 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*