Deutsche: TL kısa ve uzun vadeli modellerde ucuz görünüyor

Deutsche Bank'ın notu, bankanın Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Avrupa’nın (CEEMEA) cuma günü yaptığı açıklamada, Türk Lirası’nın ve Macar Forinti bir dereceye kadar.

Notta, Türk tahviliğinin yukarı yönlü görüşüne Karşın, ABD Doları / TL'deki düşük pozisyon ve yüksek hamle düşen reel faiz oranlarının Menfi etkisini ve cari işlemler açığındaki Mümkün artışı dengeleyecektir. benimsemiş olduğumuz duruş. Şimdi, Genel olarak, bu Müspet & teknik & # 39; görüyoruz. Konumlandırma, fon akışı, taşıma ve kısa vadeli değerleme gibi faktörler TL lehine tartılarak değerlendirilir.

Notun, değerlendirmelerin Çok çekici olduğunu, hem kısa hem de uzun vadeli değerleme modellerine göre TL'nin değerinin altında göründüğü belirtildi.

“Kısa vadeli modellerimiz ABD Doları / TL'dir” gerçeğe uygun değeri & # 39; 5.54 seviyesi için. aynı zamanda, gelişmekte olan piyasadaki uzun vadeli modellerin ve TL'ye işaret eden en ucuz para olarak en Mühim 10 pazar olduğunu belirtti. belirt

Ayrıca, Deutsche'nin Mahalli sakinlerin döviz mevduatı durdurduğunu not etmeleri. doların / TL'nin görece istikrarı, Mahalli döviz birikimini durdurdu. Ancak, banka mevduatın dolarlaştırılmasının tersine döndüğünü söylemek için henüz erken olduğu konusunda uyardı. Ancak, döviz mevduatı trendinin TL için Menfi olduğunu ekledi.

Not: Not: Not: Not: Not: Not: Not: Not: Not: Not: Not:

Türkiye'deki yabancı pozisyonlu manyanın Notta aşırı derecede tahvil olması, notta aşırı derecede not alındığını,% 10,5 oranındaki düşük kaydın, en düşük seviyeye yakın seviyelere çekildiğini vurguladı. [19659007] head.ready ("layout" function () {
window.fbAsyncInit = function () {
fb.init ({
appId: & # 39; 1089607367826705 & # 39 ;,
xfbml: true,
sürüm: & # 39; v2.6 & # 39;
});
};

(işlev (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName (s) [0];
if (d.getElementById (id)) {
dönüş;
}
js = d.createElement (ler);
js.id = id;
js.src = "http://connect.facebook.net/en_US/sdk.js";
fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs);
} (Belge, & # 39; komut dosyası & # 39 ;, & # 39; facebook-jssdk & # 39;));
});

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 936 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*