Deutsche, ikinci çeyrekte 3.19 milyar avroluk net Zarar açıkladı

Almanya'nın en büyük bankalarından biri olan Deutsche Bank AG, ikinci çeyrek mali sonuçlarını açıkladı.

Kısa bir süre Evvel Christian Sewing CEO'su yeniden yapılandırma planının ve borsadaki Alman bankasında binlerce kişiden ayrılma kararının yeniden yapılandırılması adımları altında, ikinci çeyrekte 3,19 milyar avroluk net Zarar kaydedildiği kaydedildi. Geçen yılın aynı döneminde 361 milyon euro kar elde etmişti.

Banka'nın aynı dönem için net geliri 6,20 milyar Euro tutarındayken, sabit getirili Mahsul, döviz ve emtia (FICC) satışları ve işlem geliri 1,32 milyar Euro olmuştur. Pay senedi satış ve ticaret geliri, bankanın kendisi tarafından derlenen 480 milyon Euro'luk beklentilerin altında 369 milyon Euro idi.

Zenpara – Para, Finans, Ekonomi ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*