Deutsche Bank CEO'su: Merkez Bankalarının gerçek krizle savaşmanın bir yolu yok

Deutsche Bank CEO'su Christian Sewing, Merkez Bankalarının araçlarını büyük seviyede kullandığını ve araçlarının küresel ekonomik risklere karşı azaldığını söylemiş oldu. Londra’daki bir bankacılık konferansında konuşan Sewing, Avrupa Merkez Bankası ve ABD Merkez Bankası’nın gerçek bir ekonomik krizin etkilerini etkin bir halde azaltmanın geleneksel bir yolu olmadığını söylemiş oldu. Dünya Güç ve tahmin edilemeyen bir makroekonomik durumla karşı karşıya kalıyor ve bu da daha Oldukça oynaklığa yol açıyor. 19

Fed ve Avrupa Merkez Bankası Dahil olmak suretiyle küresel merkez bankaları,

Avrupa Merkez Bankası, mevduat faizini 10 baz puan indirerek eksi% 0,5'e düşürdü ve ekonomiyi canlandırmak için yeni bir tahvil alım programı deklare etti. "Oldukça azca sayıda iktisatçı ucuz paranın bu seviyede etkili olacağına inanıyor" dedi.

CNBC

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*