CRFSA Carrefour Hisse Senedi Teknik Görünüm

CRFSA Carrefoursa Hisse Senedi Borsa Teknik Analiz Yorum
CRFSA Carrefoursa Hisse Senedi Borsa Teknik Analiz Yorum

CRFSA Kritik Seviyeler – Teknik Görünüm

Bölünme sonrası ciddi düşüş yaşayan CRFSA hisse senetleri gün kapanışını 107,30 seviyesi ile yaparak kritik bir teknik seviyede seansı sonlandırdı.

Grafikte koyu mavi olarak belirtilen yükselen trende temas ederek günü kapatan CarrefourSA hisse senedi için önümüzdeki günler oldukça önemli olacak.

CRFSA Carrefoursa Hisse Senedi Borsa Teknik Analiz Yorum
CRFSA Carrefoursa Hisse Senedi Borsa Teknik Analiz Yorum

Alıcıların baskın gelmesi ile yükseliş hareketi sergileme ihtimali bulunan kağıtta 112 seviyesi ve pembe düşen trend ilk hareket noktaları olacaktır. Pembe trendin (113 – 111) yukarı yönlü kırılması durumunda yukarıdaki hedefler sırasıyla 124, 128 ve 145 seviyeleri olabilir.

Yarın dahil olmak üzere önümüzdeki üç gün kapanışları koyu mavi trendin (107,30) altında olması durumunda ise 103 ve 97,50 seviyelerine geri çekilmeler görülebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

NOT: Sitemizde yer alan ve paylaşılan döviz çiftleri, hisse senedi, borsa ve forex ile ilgili tüm tahminler yazarların ve göndericilerin şahsi tecrübeleri sonucu oluşturulmuş kişisel görüşlerini içerir. Yazıların, yorumların ve verilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımaz. Yazıların tüm sorumluluğu yazarlara aittir.

Zenpara , sunmuş olduğu tüm emsalsiz yazı, yazı ve içerikler finans ve iktisat alanında bilgilendirme ve güvenilir kaynak oluşturma amacıyla kıymetli kullanıcılarına sunulmaktadır.

Sual, görüş, tavsiye ve yayınlanmasını istediğiniz yazı ve makaleleriniz için yorum bırakabilir yada info@zenpara.com adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

logo zenpara
Zenpara.com / Iktisat ve Finans
Zenpara hakkında 2165 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*