Colorado Yasama Meclisi’nden Blokzinciri Adımı • ZenparaBugünün Önemli Kripto Para , Coin ve Altcoin haberleri mevzusunda Colorado Yasama Meclisi’nden Blokzinciri Adımı • Zenpara başlıklı yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Colorado yasama meclisinin her iki odası da su kaynakları yönetiminde kullanılmak amacıyla blokzinciri benzer biçimde bir Sıra yeni teknolojiyi inceleyecek olan mevzuatı onayladı. Kırk beş Milletvekili aşağıdakileri belirten yasaya destek verdi:

“Colorado Eyalet Üniversitesi ve Colorado su enstitüsü ile ortaklık içinde Colorado Üniversitesi’ne bu teknolojilerin fizibilite çalışmalarını ve pilot dağıtımlarını yürütmek ve bu teknolojilerin Colorado su yönetimini iyileştirme potansiyeli hakkında Genel kurula rapor vermek için yetkilendirmek ve yönlendirmek Halk yararınadır.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mevzuat, insansız hava araçları, Irak sensörler ve “blokzinciri tabanlı belgeler” üstünde emek harcamayı öngörüyor ve bunlardan ikincisi şunlardan oluşacak:

“Blokzinciri tabanlı dokümantasyon, kontakt ve su kullanımına ilişkin verilerin doğrulanması; artırma planları da Dahil olmak suretiyle Colorado’nun ön tahsis sistemi kapsamındaki yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve su tasarrufu.”

Metne gore, fizibilite çalışmalarından elde edilmiş herhangi bir Netice, Ati Yıl içinde yasama organına sunulacak. Tasarı, 17 Haziran’da imza için Colorado valisi kripto para dostu Demokrat Jared Polis’e gönderildi.

Tasarı, Batı ABD eyaletlerinin devam eden bir kuraklığın yanı sıra su hakları ve yönetimi sorunuyla boğuşmasının arkasından geldi.

Dünyanın en Oldukça işlem gören ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance da bitcoin , ethereum , cardano , monero ve birçok değişik kripto para alım satım işlemlerinizi Türkçe olarak gerçekleştirebilirsiniz. %10 komisyon indirimi ile Binance’a kaydolmak için tıklayın.

“Bu sayfada bitcoin, ethereum, ripple, altcoin ve dieğr kripto paralar ile ilgili herhangi bir Al sat yönlendirmesi ve yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır.” Zenpara Kripto Coin Haber Servisi

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz mevzusu içerik bazı alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif yada ayrıcalık talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden yada kontakt sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Borsa ve Hisse senetleri Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 2451 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*