Çocuklarla evde kalırsanız ne kaybedersiniz?

Evde çocuklarla beraber kalmazsanız, çocuk izlemenin Tüm faydalarını duymaktan rahatsız olacaksınız, zira insanoğlu hangi avantajların kazanılabileceği mevzusunda hakikaten umursamıyorlar. Neyi kaybedebileceğimizi umursuyoruz. Bu hepimiz için geçerlidir: Tüketiciler, yalancılar, dürüst öğrenciler. Çalışan anneler

Bu yüzden insanoğlu evde çocuklarla kalmış olarak kaybedebilecekleri hakkında konuşmayı seviyorlar. Münakaşa bir çok Zaman aşırı bir Durum alır – can sıkıntısı yüzünden ölüm! – Fakat bir çok insan ilginçliğini, kendini gerçekleştirme kabiliyetini ve Başka insanlara saygı duyduğunu söyleyecektir.

Fakat işte bunlardan hiçbirini kazandığımızı sanmıyorum. Çalışmanın bu yararları sağladığını savlamak, iyi bir iş bulmayı olanaksız hale getirir ve çocuklarla evde kalmayı da olanaksız hissettirir.

İlginçlik

her Zaman yeni şeyler. Bu muhteşem, cennetsel bir iş, peki Niçin para alman gerekiyor? Seçmediğiniz takımlar üstünde çalışmak için para alıyorsunuz ve kabul etmediğiniz bir yönetim kurulu hattına ayak uydurabiliyor ve özünde hiçbir anlamı olmayan ürünler üretiyorsunuz.

Enteresan insanoğlu, tüm gün ne yaparlarsa yapsınlar ilgileniyorlar. Fikirlerle ilgileniyorsanız, onlar hakkında düşüneceksiniz. İnsanlarla ilgileniyorsanız, onlarla bağlantı kuracaksınız. Bunu yapmak için çalışmaya ihtiyacınız yok – ve muhtemelen yoluna girecektir.

Kendini gerçekleştirme

Potansiyelinize ulaşmak Oldukça korkulu bir hedef. Yetenekli olduklarını düşünerek büyüyen insanoğlu, en mutsuz erişkin yaşamlarına haiz olacak şekilde performans gösterme baskısı hissederler. İnsanların bir at yarışında olduğu ve her insanın izcilik raporu olduğu fikrinden kurtulun.

İşin aslı, işyerinde tonlarca potansiyele haiz olan tek kişinin iş için Başka her şeyden vazgeçecek kişiler olduğu gerçeğidir. Bu, insanların ortalama% 5'i. Başka hepimiz kariyerine 30 ya da 35 yaşlarında yassılaşmaya başladıktan sonrasında tanka adım atar. Sadece bizzat gerçekleştirme seviyemiz yaşlandıkça artar. Ve refah zirveleri anlayışımız Yaşam esnasında kariyere odaklanma ihtimalimiz Oldukça düşük.

Öyleyse kendini gerçekleştirme ve kariyer bilhassa ilişkili değil. Maslow hiyerarşisinde kendini gerçekleştirme, altın bir yıldız kazanmaya yada büyük bir zam elde etmekten Oldukça daha yüksektir.

Başka insanlara saygı

Tamam. Burası hakikaten kendine yalan söylediğin yer. Korkulu kariyeri olan insanlardan saygı istemezsiniz. Büyük kariyere haiz olan kişilere saygı duymak istersiniz. Ve büyük kariyeri olan insanoğlu, işi aileden daha yüksek bir öncelik haline getirerek orta yaşlarındaki platodan kaçınırlar. Bunu yapabilseydiniz, bu yazının başlığını okuyup silme işlemini tıklatırdınız.

Hepimiz 35 yaşlarındayken, kimin zirveye çıkacağını ve kimin olamayacağını görebiliriz. Bir işaret yapmış olacaksın. Oldukça Fakat Oldukça çalışmış olacaksın. Acımasızca tarlanın tepesine tırmanacaksın. Bunu 0-35 Islak içinde yapmadıysanız, 35 yaşından itibaren bunu yapma fırsatından vazgeçmiyorsunuz anlama gelir. Zira bunu icra eden o denli insan değilsin.

Yetişkinler saygı duymuyor zira yüksek bir IQ ya da hırsı var. Bir noktada, bir tek ne yaptığınız ve kimi sevdiğiniz Önemli. Saygı, kendinize vermediğiniz sürece gelmek zor olsa gerek.

Ve aslına bakarsak, kendi ilginçliğini ve kendi kendini gerçekleştirme kabiliyetini sağlıyorsun. Kesinlikle Güç, Fakat başkalarının işine ya da iznine ihtiyacın yok. İlginçlik / kendini gerçekleştirme / saygı ile uğraşmak ve onları alamayacağınızı söylemek, çocuklarınızla beraber evde olduğunuz için daha Kolay.

Yapma bunu.

En iyi kendimiz olmak öz eleştiriden, kıskançlıktan ve pişmanlıktan Irak durmayı ihtiva eder. Bunu icra eden kimseyi tanımıyorum. Zira çocuklarla ilgilenmek Oldukça rahatsız edici. Ya da işe git.

Zenpara – Para ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve tinsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel data verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1378 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*