CNN Türk’te sürpriz ayrılık!

Bugünün Mühim haberleri konusunda CNN Türk’te sürpriz ayrılık! başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

CNN Türk’te yönetmen olarak Görev yapan Pınar Çiler Akar kanalla yollarının ayrıldığını açıkladı.

Demirören Medya Grubu bünyesinde yayın yapan CNN Türk’te hareketlilik sürüyor. Kanalda yaşanan ayrılıklara bir yenisi daha eklendi.

Medyaradarın haberine göre, CNN Türk’te yönetmen olarak Görev yapan Pınar Çiler Akar kanalla yollarının ayrıldığını açıkladı.

pinar-ciler-akar.jpg

Mesleğe 1993 yılında TRT’de asistan olarak adım atan Pınar Çiler Akar, ardından TGRT, BRT, Zenpara, CNN Türk, Rudaw’da yönetmen olarak Görev yaptı. Bir süre medyaya Ara vererek turizm sektörüne geçiş yapan Pınar Çiler Akar, Irak’ta bulunan Grand İstanbul ve White Platınum otellerinde Satış Müdürü, Bosphorus Expo’nun ise Danışma Kurulu üyeliği görevinde bulundu.

2 Sene Evvel yeniden medyaya ve CNN Türk’e Yönetmen olarak dönüş yapan Pınar Çiler Akar’ın macerası kısa sürdü.

Akar ayrılığını sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Ilk açıldığında içinde idim kadronun yollar başka yere evrilse de, 2018 haziranda Tekrar nasip oldu evim dediğim yere dönmek, haziranda 2018’de kapısından içeri girdigim Cnnturk’ten 2020 kasım ayı itibariyle ayrıldım kendi isteğimle, YÖNETMEN PINAR’DAN sonra, PINAR olarak devam edip hayatın bana getireceği güzelliklerle Hayat çizgisine devammmm, farkedip, anlayıp, şükredip, PINAR gibi yaşamaya devam….Mesai paylaştığım, selam verip selam aldığım herkese en derin saygı ve selâmlarımi iletirim hayatımda öğreti oldunuz kalin sağlıcakla”

pinar-002.jpg

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1642 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*