Çiçeklerin arasındaki Saklı kapıdan girdiler. İçerideki Görünüm polisleri hayrete düşürdü

Bugünün Mühim haberleri konusunda Çiçeklerin arasındaki Saklı kapıdan girdiler. İçerideki Görünüm polisleri hayrete düşürdü başlıklı yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Korona virüs vakalarının arttığı Adana’da, daha Evvel tedbirlere uymadığı gerekçesiyle mühürlenen bir eğlence mekanına düzenlenen baskında doğum günü partisi için masa ve duvarın süslendiği ortaya çıktı. Dışarıdan kapalı görülen mekana, Saklı bir giriş kapısı yapılıp, saksı çiçeklerinin arasından geçilerek içeri girdikleri ortaya çıkan 3’ü kadın 37 kişiye idari para cezası kesildi.

DHA’da yer alan habere göre, Adana’da daha Evvel mühürlenen bir eğlence mekanında doğum günü partisi hazırlığı yapıldığı ve kutlamalara başlandığı tespit edildi.

MEKANA GİZLİ KAPIDAN GİRİLİYOR

Adana Güvenlik Müdürlüğü’ne bağlı Seyhan Suç Önleme ve Soruşturma Ofis (Yazıhane) Amirliği ekipleri, ihbar üzerine Seyhan ilçesi Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı’ndaki bir eğlence mekanına baskın düzenledi. Dışarıdan kapalı görünün eğlence mekanında, saksı çiçeklerinin arasından Saklı bir kapıdan giriş yapıldığını tespit eden polis ekipleri, mekana girdi.

2b99a398959632f994b303c17ff8919f.jpg

MEKANDA DOĞUM GÜNÜ İÇİN 37 KİŞİ OLDUĞU SAPTANDI

Doğum günü partisi hazırlığı yapıldığı ve kutlamalara başlandığı tespit edilen mekanda, 3’ü kadın, 37 kişinin olduğu saptandı.

f4cc5d2285f2b8b70ff80ecde8582156.jpg

PARA CEZASI KESİLDİ

Polis ekiplerinin içeri girmesiyle masalarda okey oynayıp, nargile içenlerden bazıları ekiplerini görünce yerinden dahi kalkmadı. Polis ekipleri, tek tek Genel Bilgi Taraması (GBT) yaparak, korona virüs tedbirlerini ihlal ettikleri için idari para cezası kesti. Doğum günü kutlaması yapan grubun ise masayı süsleyerek sosyal Ara kurallarına uymamaları dikkat çekti.

071fe2a2bbdddb819228d0f0a3d012eb.jpg
EĞLENCE MEKANI 1 AY Evvel MÜHÜRLENMİŞ

Öte yandan polis ekipleri 11 Aralık günü Tekrar aynı eğlence mekanını, Alıcı alındığı ihbarı üzerine operasyon düzenleyip mühürlendiği belirlendi. Eğlence mekanının iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı iptal edilerek mühürlendi.

b7d04749aa5d5af882fb5dff142d207f.jpg

Zenpara Youtube Kanalına Abone Olun.

____________________________________________________________

Söz konusu içerik birtakım alıntılar içermektedir. Eğer içerikle ilgili herhangi bir telif veya imtiyaz talebiniz bulunuyorsa sayfa altında bulunan yorum bölümünden veya iletişim sayfasındaki araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Zenpara – Para ve Forex Konularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve manevi konularda yönlendirmez, yalnızca Genel bilgi verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 1676 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*