Çeyrek altın tutarları söz mevzusu bugün ne kadar oldu? 2 Ağustos 2019 anlık ve güncel çeyrek altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 2 Ağustos 2019 anlık ve güncel çeyrek altın kuru fiyatları

Altın fiyatı 258.4 lira seviyesinin dengelenmesinden sonrasında düşmeye başladı.

Gram altın, dün ABD Başkanı Donald Trump’ın Çin’e ek vergisi, dolar oranının ve altın fiyatındaki artışın yüzde 2,7’lik artışa paralel olarak yükseldiğini deklare etti.

Dün akşamki yükselişin peşinden, söz mevzusu gün düşüş eğilimi peşinden gram altın, önceki kapanış seviyesine bakılırsa yüzde 0,8 düşüşle 258,4 liradan işlem görmüş oldu. Kapalıçarşı çeyrek altın 423 lira, Cumhuriyet altını 1,725 ​​lira satıldı.

Altın onsu, dün yüzde 2,4 arttı ve söz mevzusu gün Asya piyasaları,% 38’lik bir Kıymet kaybıyla 1.438,3 $ değerinde bir Kıymet yitirdi.

Analistler, ABD ile Çin arasındaki tecim savaşındaki gelişmelerin piyasalara, ABD’de Ziraat dışı istihdama, işsizlik ve yurtdışındaki averaj saatlik kazançlara, dış tecim dengesine ve Michigan Üniversitesi tüketici güvenine odaklanacağını söylüyorlar. endeksi ve Euro bölgesi Üretici Fiyat Endeksi. Endeks ve perakende satış verileri takip edilecek.

Zenpara – Para, Finans, Iktisat ve Forex Mevzularında Güvenilir Kaynak.

Zenpara.com hiçbir yatırım tavsiyesi sunmaz, kişileri maddi ve içsel mevzularda yönlendirmez, yalnızca Genel informasyon verir.

Zenpara, saygı ve sevgilerimizle.

Zenpara hakkında 967 makale
Zenpara Araştırma Grubu, ekonomi, finans ve birçok parasal konuda istatistikleri değerlendirerek analizler gerçekleştirir ve bunları yazıya dökerek paylaşır. Para ile ilgili birçok konu araştırma konusu olabilir. Zenpara.com ekibi yalnızca bilgilendirme amacıyla içerik üretir, yatırım tavsiyesi vermez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*